banner

Antalya sesli sohbet

Ana Sayfa » Sesli Sohbet » Antalya sesli sohbet
Paylaş
Tarih : 06 Temmuz 2013 - 15:30

Sohbet insanların birbirine iç döktüğü, dertlerini anlattığı ve birbirleri ile dayanışma ettikleri söyleşidir.  Sohbet geçmişten günümüze insanların vazgeçmeden yaptığı bir eylemdir. İnsanlar sohbetsiz yaşayamaz, yaşarsa bile insanlardan kopuk sadece susan başkasıyla konuşmayan, insanları duymayan kendi bildiğini okuyan kişiler olurlar. Özellikle Türk insanı misafir sevme özelliğinden dolayı geçmişten beri sürekli sohbetler de bulunmuştur.

 
antalya-sesli-sohbetAncak son zamanlar da insanlar bu konuşarak sohbet etme özelliğini iyice kaybetmiştir. Çünkü insanlar son zamanlarda iyice asosyalleşmiştirler. Asosyal olma sebeplerinden biri de yazışarak sohbet etme özelliğinin yayılmasıyla olmuştur. İnsanlar artık konuşmak yerine telefonlarda sanal ortam veya başka yerlerde birbirlerine yazışarak sohbet ediyor. Sesli sohbet ise bunun için çıkarılmış bir alt yapıdır.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay
Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay

Kayıp ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından kardeşinin öldürülmesi olayına ilişkin açıklamalarda bulunan ağabey Cem Aslan, kardeşi

15 yıl hapsi istenen Rektör, görevden alındı
15 yıl hapsi istenen Rektör, görevden alındı

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.

Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi
Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz