banner

Erdoğan’ın evinin yakınında define aradılar 

Ana Sayfa » Haberler » Erdoğan’ın evinin yakınında define aradılar 
Paylaş
Tarih : 13 Ocak 2012 - 10:13

İstanbul Üsküdar’da Başbakan Erdoğan’ın evinin yakınlarında konteyner içinde 2 metre çukur kazan 3 kişi gözaltına alındı. Suikast şüphesi üzerine gözaltına alınan 3 kişinin define aradığı anlaşıldı.

Kısıklı’da, 19. yüzyılda inşa edilen II. Abdülhamid’in saray doktoru Nafiz Paşa’ya ait konağın önüne konteyner koyan 3 kişi, belediye işçisi kılığında çalışmaya başladı.

Zanlılar çevre sakinlerine “Biz belediye çalışanıyız. Bu konteynerı soyunma kabini olarak kullanacağız” dedi. Ardından konteynera Büyükşehir Belediyesi’ne aitmiş gibi göstermek için bir tabela asıldı.

Konteynerin altını delerek, 2 metre çukur kazan 3 kişi, şikayet üzerine gözaltına alındı.

Kazı alanının Başbakan Erdoğan’ın evi yakınlarında bulunması nedeniyle 3 kişi terörle mücadele şubesi ekiplerince sorgulandı.

Suikast amacıyla değil, mezar taşının altında define bulunduğu gerekçesiyle kazı yaptıkları anlaşılan üç kişi serbest bırakıldı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

3 Kardeş boğularak can verdi
3 Kardeş boğularak can verdi

Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde oturan damadı Hidayet Atmaca’nın yanınan bayram ziyaretine geldi. İddiaya göre Hidayet Atmaca,

Karma timler böyle hazırlandı
Karma timler böyle hazırlandı

MARDİN Nusaybin’de asker ve polisin oluşturduğu karma timlerin operasyonlara büyük bir gayret ve motivasyonla hazırlandığı belirtildi.  Güvenlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz