banner

Galatasaray’ın hedef’i belli oldu

Ana Sayfa » Ekonomi » Galatasaray’ın hedef’i belli oldu
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2012 - 18:53

Avrupa Fatihi Galatasaray’ın Yeni Filosu

Galatasaray Kulübü, operasyonel filo kiralama kuruluşlarından Hedef Filo Hizmetleri ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilen basın toplantısına Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Hedef Filo Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri Ersan Öztürk ve Önder Erdem katıldı.

Ali Dürüst, Hedef Filo ile 3 yıl için imzaladıkları sponsorluk anlaşması ile kulübün basketbol, voleybol ve futbol branşlarındaki oyuncular ve yöneticilerin kullanımına 52 adet aracın temin edileceğini kaydederek, ”Anlaşma, bu konuda yaptığımız en büyük sponsorluk anlaşmalarından birisi. Hedef’le birlikteliğimiz bizi şampiyonluk hedefine de ulaştıracaktır. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Hedef Filo Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Öztürk ise,
”Filo Kiralama” sektörünün genç firmalarından olmamıza rağmen kısa zamanda önemli firmalardan biri haline geldik. 2002-2003 sezonunda teknik direktörümüz Fatih Terim ile tribünden başlayan dostluğumuz bu günlere kadar geldi. Biz her zaman bu camiaya hizmet etmeye hazırız. Her zaman kulübümüzün yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım
Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım

Utanmamız gerekiyor, TÜRK milleti olarak Kobani kadar olamadık Türkmen kardeşlerimize sahip çıkmıyoruz herkes kaçıyor, memleketin okadar zngini

Ey şehit
Ey şehit

Ey şehit sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın… Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın…” M.A. Ersoy

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz