banner

Genç Kıza Sevgili Tuzağı

Ana Sayfa » Manşet » Genç Kıza Sevgili Tuzağı
Paylaş
Tarih : 04 Aralık 2010 - 3:13

14 Yaşında”ki Emel A sevgili kurbanı oldu ve zorla fuhuşa zorlandı

para karşılığı erkeklere satıldı hatta lezbiyen ilişkisi”ne bile satıldı işde olayın

geniş özeti Merkez Osmangazi İlçesi’ne bağlı Ovaakça Mahallesi’nde oturan tekstil işçisi baba ve bir yemek fabrikasında bulaşıkçı olarak çalışan annenin 3 çocuğundan biri olan Emel A., henüz ilköğretim okulunda okurken, alışveriş için gittiği bir giyim mağazasının sahibi olan Celal Pelit’in (53) tecavüzüne uğradı. İddiaya göre Celal Pelit, geçen ağustos ayında otomobiline aldığı Emel A.’ya götürdüğü ormanlık alanda tecavüz etti. Şikayetçi olmaması halinde ona istediği zaman harçlık vereceğini söyleyen Pelit, küçük kızı evine gönderdi. Bu olaydan sonra birkaç kez yanına gidip para aldığı Celal Pelit tarafından sonunda terslenen Emel A., 20 Ekim günü sevgilisi İsmail Çamurcu’ya (23) kaçtı.

Kaçtığı sevgilisi, tecavüz ettiği Emel A.’yı kadın ticareti yapmaktan çok sayıda kaydı bulunan Canan K.’ye para karşılığı sattı. Canan K. tarafından tutulduğu evde bir odaya kilitlenen Emel A., uyuşturucu hapa alıştırılarak, 45 gün boyunca erkeklere pazarlandı.

Birlikte olduğu kişi sayısını dahi hatırlamayan Emel A., alıkonulduğu Hürriyet Mahallesi’ndeki evin üst katında oturan ve 1997 yılında eşini öldürmek suçundan sabıkası bulunan Nazan D.’ye de lezbiyen ilişki için Canan K. tarafından 100 TL’ye pazarlandı.

GÜVENDİĞİ KİŞİ PAVYONDA ÇALIŞTIRDI

Kendisiyle para karşılığı sık sık birlikte olan Ramazan Özenç’e (36) güvenen Emel A. kendisini kurtarması için bu kişiden yardım istedi. Ramazan Özenç, evden kaçırdığı Emel A.’yı Yalova’ya götürdü. Kurtulduğunu sanan talihsiz kız, burada da pavyonda çalıştırılmaya başlandı.

JANDARMA KURTARDI

Ailesinin kayıp başvurusu üzerine Osmangazi İlçe Jandarma Komutanlığı küçük kızı bulmak için özel ekip kurdu. Önce Emel A.’nın, sevgilisi İsmail Çamurcu’ya kaçtığını belirleyen jandarma, buradan yola çıkarak Canan K.’nın izine ulaştı. Başka bir ‘fuhuşa aracılık’ suçundan 3 gün önce cezaevine konulduğu anlaşılan Canan K.’nın ifadesi doğrultusunda Yalova’da bir pavyonda bulunan Emel A. Bursa’ya getirilerek ailesine teslim edildi.

BATAĞA DÜŞÜREN SEVGİLİ ARANIYOR

Gözaltına alınan Nazan D., Celal Pelit, Ali Güzel (45), Muhammet Mert Dere (23) ve Ramazan Özenç ‘Çocuğun cinsel istismarı’, ‘İnsan ticareti’, ‘Fuhuşa teşvik ve aracılık’ suçlamasıyla çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Küçük kızı, tecavüz ettikten sonra Canan K.’ya satan ve batağa düşmesine neden olan İsmail Çamurlu’nun ise arandığı bildirildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz