banner

İstanbul’un çehresini değiştirmeye aday

Ana Sayfa » Ekonomi » İstanbul’un çehresini değiştirmeye aday
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2012 - 18:52

İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkan Adayı Abdullah Çelik, Samanyoluhaber.com’u ziyaret ederek 4 Mart’ta yapılacak seçimde, odaya yeni bir solu getirmek için aday olduğunu açıkladı.

İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde seçim heyecanı yaşanıyor. 43’cüsü yapılan seçimlerde toplamda 24 bin 200 üye oy kullanacak. Mühendisler yeni başkanını 4 Mart’ta yapılacak seçimle belirleyecek. Seçimde başkan adaylığını açıklayan İnşaat Yüksek Mühendisi Abdullah Çelik, Samanyoluhaber.com’u ziyaret etti.

Başkanlığa aday olduğu söyleyen Abdullah Çelik, ‘orda bir oda var uzakta’ sloganıyla yola çıktıklarını hedeflerinin oda içerisinde birliği sağlamak olduğunu söyledi. Çelik: ‘İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, 24 bin 200 üyeye sahip bir oda. Fakat 2500 oyla kişi başkan seçiliyor. Bu durum demokratik açıdan çok üzüntü verici bir olaydır. Meslektaşlarımız mesleğine sahip çıkmalı ve 4 Mart’ta sandıkta oyunu kullanmalıdır.’dedi. Şu anki yönetimin meslekle ilgili hiçbir çalışmasının olmadığını söyleyen Çelik, boş vaatler ve ideolojik söylemlerle vakit harcadığını söyledi.

Abdullah Çelik şunları söyledi:

’10 yıl başkanlık yapan Cemal Gökçe, maalesef çağın gereksinimlerinden uzak ve yeniliklere kapalı bir yönetim anlayışı sergilemiştir. Karşı çıktıkları hiçbir konuda alternatif üretmeyen bir aday, başkanlık için yarışıyor. 3. Köprü gibi hayati bir öneme sahip projeye dahi karşı çıkı. Seçmeninden çok uzakta bir yönetime sahibiz. İstanbul’daki olası bir depreme yönelik tedbir alması gerekirken maalesef gereksiz ve boş ideolojik söylemlerle vakit harcanmaktadır. Bütün üyeleri 4 Mart’ta oy kullanmaya davet ediyorum, Gelin şenlik havasında bir seçim yapalım. Büyüklerin küçükleri kucakladığı bir seçim olmasını istiyoruz’ dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım
Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım

Utanmamız gerekiyor, TÜRK milleti olarak Kobani kadar olamadık Türkmen kardeşlerimize sahip çıkmıyoruz herkes kaçıyor, memleketin okadar zngini

Ey şehit
Ey şehit

Ey şehit sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın… Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın…” M.A. Ersoy

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz