banner

Kameralı izdivaç sitesi

Ana Sayfa » Kameralı Chat » Kameralı izdivaç sitesi
Paylaş
Tarih : 06 Temmuz 2013 - 15:40

İzdivaç geçmişten beri severek bularak yapılmıştır. Görücü usulü evlenme de bile çiftler birbirilerini beğenmeyince ve sevemeyince aileler fazla zorlamadan çiftlerin ayrılmasına izin vermiştir. İnsanlar geçmişten beri kendileri için gerçek sevgiyi sürekli aramışlardır. Evlenecek insanları tam buldum dediklerinde sevgiyi yine bulamazlar ise bir çırpıda ayrılmışlar mutlu olacakları insanlar ile sürekli konuşmak istemişlerdir. Bu sevgi bulunmaz ise insanın içinde bir huzursuzluk olur, acaba bende mi sorun var diye ancak zaman geçtikçe kendine uygun biri bulacağına inanır. Bu hayat arkadaşı seçme internet dünyasına da yansımış, kızlar ve erkekler birbirlerini kameralı chat sayesinde iyi tanımaya çalışmıştırlar. Kameralı chat sayesinde birçok kişi hayatını birleştirmiş ve güzel bir hayat sürmektedirler.

 

izdivaçBazı insanlar samimi ve daha yeni tanışmış gibi görünen insanların nasıl bu kadar samimi olabildiğini bazı zamanlar kınayarak bakmaktadır ancak şimdiye kadar hiçbir yer de hiçbir kesim de birbirini tam olarak tanımayan insanların samimi olduğu görülmemiştir. Demek ki insanlar bir yerlerden tanışmıştırlar ancak bunun nerden olduğunu pek bilemezler. İnternetten yazışarak tanışsalar da bu kadar samimi olamazlar o zaman bunun tek bir nedeni vardır. Kameralı chat yapmalarıdır. İnsanlar kameralı chat ile normalden daha iyi tanırlar birbirlerini çünkü kendilerini daha iyi anlatırlar. Kameralı chat ile insanlar seslerini duyabilirler ve görüntülerini görürler. Sanal dünya da arkadaş olurlar hatta ilerde gerçek de görüşebilirler. Bun insanların dostluğuna kalmıştır.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay
Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay

Kayıp ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından kardeşinin öldürülmesi olayına ilişkin açıklamalarda bulunan ağabey Cem Aslan, kardeşi

Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi
Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)

Helikopter kazasıyla ilgili başsağlığı mesajı
Helikopter kazasıyla ilgili başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul Sancaktepe’de askeri helikopterin düşmesi sonucu 4 askerimizin şehit olmasıyla ilgili başsağlığı mesajı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz