banner

Kameralı sohbet sevenler bunu biliyormusunuz

Ana Sayfa » Kameralı Sohbet » Kameralı sohbet sevenler bunu biliyormusunuz
Paylaş
Tarih : 30 Kasım 2012 - 2:47

Kameralı sohbet sevenler bu konuyu biliyormusunzu yada daha önce hiç duydunuzmu bilmem ama çok ilginç bir meselek daha türemiş The Sun gazetesinin haberine göre, New York’ta yaşayan Amaranth, McGuinness ve eşi bir otel odasında sevişirken, oturduğu sandalyeden genç çifte talimatlar verdi.

McGuinness-Tuchband çifti, Amaranth’ın verdiği tavsiyelerle artık “yatak odasında kendilerine daha fazla güvendiklerini” belirtti.

İtalyan dergisi Grazia’ya konuşan McGuinness, “Doğal olarak başta oldukça gergindim. Kolay kolay sakinleşebileceğimi de sanmıyordum. Ama inanılmaz bir tecrübeydi. O odadayken, daha önce yaşamadığım kadar keyif aldım” dedi.

Yaklaşık 200 müşterisinin olduğunu ifade eden 36 yaşındaki Amaranth, Skype üzerinden tavsiyeler verdiği müşterilerinden ise saat başı 175 dolar aldığını söyledi.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Şehidimiz J.Asb.Üçvş. Selçuk KARABAKLA
Şehidimiz J.Asb.Üçvş. Selçuk KARABAKLA

Nevşehir bir ŞEHİT daha verdi bu vatan toprakları için ne mutluki ŞEHİDİME mubarek mertebeye ulaşdı Cc “ALLAH” mekanının Cennet

Nevşehir ŞEHİDİNİ uğurladı
Nevşehir ŞEHİDİNİ uğurladı

Şehid Polis Memuru Emre FISTIKEKEN‘ e Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine ve Yüce Milletimize Başsağlığı dileriz . Hakkari Emniyet Müdürlüğü

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

ankara masaj
14 Mayıs 2013 - 16:52

Biz mevcut olan kızların daha fazla bilgi için Türkiye’nin Ankara Escort Masöz Galerisi, ziyaret edin. Biz sadece hiç bugüne kadar her zaman yeni ve güncel gerçek fotoğrafları var.