banner

Leyla İle Mecnun Ne Zaman Bitiyor?

Ana Sayfa » Magazin » Leyla İle Mecnun Ne Zaman Bitiyor?
Paylaş
Tarih : 22 Aralık 2011 - 10:22

Leyla ile Mecnun’un yönetmeni Onur Ünlü ile başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, dizinin devamıyla ilgili soruya ne cevap verdi?

Marmara Üniversitesi Yenilikçi Fikirler Kulübü’nün davetlisi olarak geçtiğimiz günlerde bir söyleşiye katılan Leyla ile Mecnun’un genel yönetmeni Onur Ünlü ile başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, öğrencilerle kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdiler.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide, Leyla ile Mecnun’un nasıl doğduğundan, fenomen repliklerine ve kliplerine, Mecnun’un hırkasından İsmail Abi’nin nerede yattığına ve gardrobuna kadar pek çok soru soran öğrenciler, dizinin sonraki bölümleriyle ilgili siparişlerini vermeyi de ihmal etmediler.

DİZİ NE ZAMAN BİTECEK?
Dizinin başarısını senaryonun, oyuncuların ve ekibin uyumuna, doğaçlamaları hızlı organize etmelerine bağlayan Onur Ünlü, bir öğrencinin dizinin kaç sezon daha devam edeceğine ve filminin yapılıp yapılmayacağına ilişkin sorusuna ise “film yapma düşüncemiz vardı ancak bu fikirden vazgeçtiğimizi söyleyebilirim. Dizinin devamıyla ilgili olarak da samimiyetle söyleyebilirim ki, biz ekip olarak gülmemeye başladığımızda diziyi bırakacağız” diye cevap verdi. Öğrenci ise “Umarım daha uzun zaman gülersiniz” dedi.

Hocam bu nasıl bir dizi ya? Sahneye gelip sizlere sarılabilir miyim?

Söyleşide bir öğrencinin bu nasıl bir dizi hocam, gördüğünüz gibi biz de normal değiliz zaten, sahneye gelip sizlere sarılabilir miyim? demesi salonda kahkahaların kopmasına neden oldu. Sahneye gelip Onur Ünlü ve oyunculara sarılan öğrencinin ardından sarılma istekleri devam edince, Onur Ünlü’nün “arkadaşlar söyleşi bitiminde yanda bir sarılma odası var. Sarılmak isteyenler oraya gelsin” esprisi öğrencileri kahkahaya boğdu.
 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

İran’dan “Örümcek” operasyonu
İran’dan “Örümcek” operasyonu

İran dünyayı bir kez daha şaşırttı. Ülkede sosyal medya üzerinden tesettürsüz modellik yapan 8 kadın “fesadı yaymak” gerekçesiyle

Ömer Abdullah
Ömer Abdullah

Ey iman edenler size ne olduki “ALLAH” yolunda cihada çıkın denilince olduğun yere yığılıp kaldınız, Yoksa ahiret den vaz geçip

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz