banner

Pavilion Dm4 Beats

Ana Sayfa » Teknoloji » Pavilion Dm4 Beats
Paylaş
Tarih : 27 Mart 2012 - 2:51

Bimeks, size özel teknoloji deneyimlerine yenisini eklemeye devam ediyor. Hp Pavilion’un son icadı dm4 Beats sürümlü dizüstü bilgisayarı Türkiye’de ilk önce Bimeks mağazalarında ve internet adresinde satışa sunulacak. Türkiye’de 37 ilde 57 mağaza ile hizmet veren Bimeks’lerde 27 Mart’tan itibaren bu iyi ses ve görüntü özelliklerini tecrübe edebilirsiniz.

İnce hatlara sahip Hp Pavilion dm4 Beats Sürümü, boyut ve performans olarak Pavilion dm4’e serisini aratmıyor. Ayrıca, Beats serisinin göz kamaştıran siyah ve kırmızı tasarımını da yansıtan bu bilgisayar, Beats Audio özelliği ile kullanıcılarını ses deneyiminde yüksek bir seviyeye ulaştırıyor.

Arkadan aydınlatmalı siyah klavyesi göz kamaştırıyor. Avuç içi desteği ise kullanıcıya pürüzsüz ve ipeksi bir hareket deneyimi sunuyor. Hp Pavilion dm4 Beats Sürümü’nün bir diğer yönü ise; TrueVision HD özelliğine sahip olması. Özel Beats duvar kağıdı ve mikro fiber örtü içeren Hp Pavilion dm4 Beats Sürümü’nün TrueVision web kamerası, her tür ışıkta iyi görünmenizi sağlar.

Hp Pavilion dm4 Beat Sürümü, Türkiye’de ilk defa Bimeks mağazalarında 1.399 USD + kdv değerindeki başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak. Ayrıca beraberinde 279 USD değerindeki kırmızı renkli Beats Audio solo kulaklıklar da hediye….

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım
Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım

Utanmamız gerekiyor, TÜRK milleti olarak Kobani kadar olamadık Türkmen kardeşlerimize sahip çıkmıyoruz herkes kaçıyor, memleketin okadar zngini

Ey şehit
Ey şehit

Ey şehit sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın… Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın…” M.A. Ersoy

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz