banner

Sesli Sohbet Hakkinda

Ana Sayfa » Sesli Sohbet » Sesli Sohbet Hakkinda
Paylaş
Tarih : 30 Temmuz 2010 - 5:49

Sesli sohbet odalarına giriş yaparken otomatik olarak Active X denetimi gelmiyor. Ney yapabilirim?

Otomatik olarak Active X denetimi gelmiyorsa Buradan manuel olarak indirerek yükleyebilirsiniz. Eğer ki bu işlemi yaptıktan sonra hala sorun alıyorsanız bilgisayarınıza reset atıp öyle girmeyi deneyiniz. Sesli chat odalarına ilk defa giriş yapıyorsanız Active X denetimini yüklemek zorundasınız.

Görüntülü sitenizde özel yazı yazmak, özel oda almak ve yetkili olmak istiyorum nereye başvurmayalım, bilgileri nereden alabilirim?

Görüntülü odalarda yetkili olmak ” Ücretlidir ” 3 aylık ve 6 aylık şeklinde ücretli şekilde yetkili olabilir farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Oda alımları ise 1 aylık 3 aylık 6 aylık şeklinde ilerliyor. Özel bilgileri detaylı olarak Buradan bakabilirsiniz.

Firefox mozilla, Chrome, Safari, Opera ile sesli chat odalarına giriş yapılıyor mu?

Sesli sohbet odalarına ” Şimdilik ” İnternet Explorer ile giriş yapılıyor. Sebebi ise; Diğer İnternet tarayıcılarında Sesli Java olmamasıdır. İnternet Explorer 8.0 indirmek için Tıklayınız

SMS bölümü ve Fotoğraf, Profil avatarları kısmına resim, SMS yolluyorum. Yolladığım SMS ve Resimler ne zaman onaylanıyor?

Günlük olarak yüzlerce SMS ve yüzlerce Resim yollanıyor. Haftada bir kez SMS’ler ve Resimler onaylanmaktadır. Eğer ki resimler kullanıcının değilse Resim eklenmiyor. Bunun için lütfen gereksiz resim ve SMS atmayınız.

Siteye kayıt olduğum zamanki bilgilerim saklı duruyor mu? Bu bilgiler gizli kalıyor mu?

Sohbet alanına kayıt olacağınız zaman ki bilgileriniz kesinlikle saklı durur ve diğer şahıslarla paylaşılmaz. Profilim kısmındaki bilgilerinizi ise isteğine göre kapatabilir- açabilirsiniz. Kullanım sözleşmesini Buradan okuyabilirsiniz.

Sesli odalara giriş yapamıyorum ney yapmak gerekli?

Sohbet odalarına giriş yapamamanın bir çok nedeni olabilir. Sesli odalara giriş yaparken sorun yaşıyorsanız Resimli olarak- Videolu olarak anlatımı Buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Sesli odalarda bulunan yetkililer hakkında, Genel sorunlarınız hakkında herhangi bir bilgiye nereden ulaşabilirim?

Kameralı odalarımızda bulunan sorunları bildirmek için ulaşacağınız adrese; Buradan ulaşabilirsiniz. Canlı destek.

Sohbet anında kırmızı şekilde işaretlendim ” Gaglandım ” neden?

Yetkili kişiler sebepsiz ve kişisel şekilde hiç bir kullanıcıya komut kullanamaz. Eğer ki haksız gag-ban aldığınızı düşünüyorsanız gaglandıktan 24 saat sonra bir yöneticiye ulaşabilirsiniz. Gaglanma sebeplerinizi Buradan öğrenebilirsiniz.

Sitenizde yetkili olduğunu iddaa eden bazı kişiler var ney yapmam gerekli?

Sitemizde yetkili olan kişilerin Messenger adreslerinin uzantısı doğrulanmış biçimde olur. Doğrusu: Örneğin; info@www.seslidebulbizi.com messenger adresi doğrulanmış messenger adresidir. Yanlışı : xxxx@hotmail.com, fr, de, co.uk bu tür messenger adreslerine itimat etmemeniz önerilir. Bu türlerden oluşacak sorunlardan CanlarSesliChat sorumlu değildir.

Sesli sohbet odaların genel kurallarını okumak istiyorum nereden bulabilirim?

Seslisohbet odalarının genel kurallarına Buradan ulaşabilirsiniz. Lütfen tüm kuralları okuyunuz. Öneridir.

Sohbet odalarında şarkı çalmak istiyorum ama, Ses ayarlarım yapılı değil ney yapmam gerekli?

Sesli şekilde karşı tarafa sesinizin gitmesi için bazı ayarlar yapmanız gereklidir. Bu ayarları ise  Buraya tıklayarak yapabilirsiniz

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Şehidimiz J.Asb.Üçvş. Selçuk KARABAKLA
Şehidimiz J.Asb.Üçvş. Selçuk KARABAKLA

Nevşehir bir ŞEHİT daha verdi bu vatan toprakları için ne mutluki ŞEHİDİME mubarek mertebeye ulaşdı Cc “ALLAH” mekanının Cennet

Nevşehir ŞEHİDİNİ uğurladı
Nevşehir ŞEHİDİNİ uğurladı

Şehid Polis Memuru Emre FISTIKEKEN‘ e Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine ve Yüce Milletimize Başsağlığı dileriz . Hakkari Emniyet Müdürlüğü

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz