banner

Trabzonspor’un hisseleri yükselişe geçti

Ana Sayfa » Ekonomi » Trabzonspor’un hisseleri yükselişe geçti
Paylaş
Tarih : 22 Ocak 2012 - 20:53

Trabzonspor hisseleri yeniden yükselişe geçti. Bir haftada yüzde%50’ye yakın prim yaptı.

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın, 9 Ocak’ta yaptığı ve Fenerbahçe cephesinin tepki gösterdiği “Hakkımız olan Trabzonspor’umuzun kupasını almak için de çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz” açıklamasının ardından geçen 1 haftada Trabzonspor hisselerinde “ince ince” yükseliş devam ediyor. Bayraktar’ın açıklama yaptığı 9 Ocak’ta 10.70 TL olan Trabzonspor hisseleri şampiyonluk beklentisinin artmasıyla birlikte 1 haftada tam yüzde 40 yükseldi. Trabzon hisselerindeki yükseliş dün ise yüzde 17.72 ile zirve yaparken İstanbul Borsası’nın en fazla yükselen hissesi oldu.

DEĞERİ PLAKA KADAR ARTTI

Bordo Mavililerin hisseleri günü 14.95 TL’den tamamladı. Son 1 haftada Trabzonspor’un piyasa değeri de 61 milyon dolar artarak hoş bir tesadüfe de neden oldu. Bilindiği gibi 61 Trabzon’un plaka numarası. Trabzon’un değeri 1 haftada 143 milyon dolardan 204 milyon dolara yükseldi.

Fenerbahçe hisseleri ise son bir haftada yüzde 6 yükselirken, Fenerbahçe’nin küme düşmeyeceği, sadece puanının silineceği yönündeki haberlerle dün Fenerbahçe hisseleri yüzde 3.16 artış kaydetti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım
Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım

Utanmamız gerekiyor, TÜRK milleti olarak Kobani kadar olamadık Türkmen kardeşlerimize sahip çıkmıyoruz herkes kaçıyor, memleketin okadar zngini

Ey şehit
Ey şehit

Ey şehit sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın… Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın…” M.A. Ersoy

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz