Etiket arşivi: Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski’nin Hamile Stili

29 yaşındaki genç model, ne giyse yakışıyor. Son olarak, şık sonbahar tarzıyla görüntülenen Ratajkowski, bol kot pantolonu, hamileliğini ön plana çıkaran göbeği açıkta bırakan beyaz gömleği ve camel ceketiyle yine farklı tarzını konuşturmaya devam ediyor.

Sokak Stili: Emily Ratajkowskiden Blazer Ceket Giyme Dersleri

Sokak Stili: Emily Ratajkowski’den Blazer Ceket Giyme Dersleri

Erkeklerin ve moda tasarımcılarının imajıyla ilgili güçlü denemeler yazan bir kadın olarak Emily, yaklaşan doğumuna rağmen, anneliğin tarzını etkilemesine izin vermiyor. Giyim konusunda tercihleri hemen hemen hiç değişmeyen ünlü model, her fırsatta göbek dekolteli bluzları tercih ediyor. Tıpkı gebelikten önce olduğu gibi; aynı saç, küpeler, bol pantolon ya da taytlar ve her şey… 

Emily Ratajkowski’nin Güzellik ve Beslenme Sırları

Emily Ratajkowski’nin Güzellik ve Beslenme Sırları

Korona Günlerinde Sokak Stili: Emily Ratajkowski

Podyumlarda veya moda çekimlerinde olmadığında Ratajkowski’yi sık sık New York sokaklarında köpeği Colombo ile yürürken görüyoruz.

Korona Günlerinde Sokak Stili: Emily Ratajkowski

Gittiği her yerde caddeyi adeta podyuma çeviren ünlü güzel kendi stil kodlarından da vazgeçmiyor.
Özenle seçilmiş bir kıyafet, mükemmel saç ve makyaj olmadan ünlüleri sokakta görmek nadirdir. Sonuçta neredeyse evden çıktıkları anda kendilerini paparazilerin karşılayacağını bildiklerinden her bakımdan tedbirlidirler. Fakat Emrata bu pandemi döneminde tam tersine oldukça doğal, rahat ve salaş bir stil tercih ediyor.

Sokak stilinde vazgeçilmezleri ise tayt-tişört kombini, oversize tişörtler ve rahat tek parça elbiseler. Ünlü yıldız her kombinine ayrı uydurduğu maskelerini takmayı da ihmal etmiyor.

Korona Günlerinde Sokak Stili: Emily Ratajkowski
Koronavirüs salgını dünya çapında herkesi etkilediğinden beri ünlüler de kendilerine en iyi gelen şeyleri yapıyor. Geçtiğimiz haftalarda 29 yaşına basan Emily Ratajkowski de, kocası Sebastian Bear-McClard ve köpekleri Colombo ile sık sık New York sokaklarında yürüyüşe çıkıyor.

Jennifer Aniston Tarzını Benimsemenin 6 Yolu

Jennifer Aniston Tarzını Benimsemenin 6 Yolu