Etiket arşivi: seslizirve.com

Seslizirve seslichat seslizirve.com sesli zirve

Seslizirve sitesi şimdi burada blog çıkıyorum çünkü bugün sözde sesli zirve sesli chat sitesi faslı yaparak ordan 4 görevli alarak bayan kılığında gelip sesli chat sitelerinde kural dışı olan bir hareket yaptınız, Reklam atmak yasak değilmi? peki siz sesli zirve sitesi neden Köpek toplayıp havlamaya geliyorsunuz? bu tarz itilerin yeri Köpek barınağı değilmi?  sahibinizin Boyununa ben güzel bir zincir geçireyim bari daha iyi olur bence seslizirve sitesi hayvatan bahçesi kurallarına uymazsanız eğer sesli chat siteleri gibi olmaz bak Hayvan bakıcıları daha sert oluyolar ona göre bizde söylemesi…

 

 

Seslizirve insan olmak çok zor biliyorsunuz değilmi bari insan olmayı öğrene bilseniz? bence daha iyi olur Topluma daha güzel bir sesli chat ortamı kuracaksanzı bunu sağa sola salça olarak değil İnsan gibi yapmayı deneyin bence şaun sadece normal bir blog çıkıyorum umarım bunu ukur ve Karı kılığına girmek”den ve sesli chat kurallarına uymayı tercih edersiniz sesli zirve sitesi  biliyorsunuz Ankara hayvanat bahçesi yenileniyor, İsterseniz sizleri oraya Köpek barınağına girmeniz”de yardımcı olabilirim gerçekten hiç çekinmeyin buyrun gelin yani:)  yada İstanbul taksimde Gay bar var sizin gibi karı kılığına girenleri gittiği yer oraya ata bilirim sizi karar sizin Oke….

Seslizirve kameralı sohbet sitesimi

Seslizirve arkadaşlar bu sesli zirve sitesi acaba kameralı sohbet sitesimi?  yada sözde kameralı sohbet sitesi diye Topluma reklam atıp daha sonra +18 sohbet sunuyor, şimdi sesli zirve gibi sitelere denilen bir söz vardır orta ayak 42 numaralı baloncuk verceksin bu siteye yada site sahibine alcak elien gezidrcek site site sesli zirve diye öyle değilmi? bizce kanatımzıca böyle bir kanıya vardık  konuzu itibari ile kameralı sohbet sitesi hizmeti sunamıcak kadar Ezik ve Bencil bir site olan sesli zirve sitesi Ramazan ayında daha Göt verecek kadar basit bir yerdir…

 

 

Sesli zirve kameralı sohbet odaları inanın mide bulandıran bir cinsden 4 User tutmak için ramazan”da bile show faslıan girecek kadar Ucuz insanlar öyleki yani bugün en Mubarek bir geceye gireceğiz “Kadir gecesi” gerçi bu Anası otobanda bırakmış temiz aile çocukları bu günleri neden bilecek değilmi? yeterki 1 user gelsin duydumuza göre ramazan ayında show yapacak bayanları olmadığı için Kız kardeşi ve Annesi ile show yapmaya başlamışlar yani aile boyu Kameralı sohbet +18 formatı ile gidiyolar bu sesli zirve sitesi neyse diyecek bişey yok kolay gelsin sesli zirve sitesi ramazan ayı biter herley daha farklı olur evlatlarım babanız (KaRizMa) unutmayın….

Seslizirve kadın kılığında ne arıyorsun

Seslizirve sitesi kadın kılığıan girmiş ne arıyorıyorsun? sesli zirve istersen senle söyle bir oyun yapalım sen gel bana ben seni zirvanin başıan çıkarayım nedersin? sesli zirve ulan reklam atıyorsun hiç değilse erkek kılığında gelde reklam at kadın kılığında neye heveslisin “Gay” olmayamı geri zekalı embesil takımı seslizirve sitesi bir dahakine reklam atacaksan Delikanlı gibi herif gibi gelip atacan karı kılığında gelirsen sana Entare giydirim Annecinin giydiği gibi başıanda bir yazma tam olursun ortada dönersin öyle olurmu olur bence çok güzel olur hemde hadi bakalım seslizirve bekliyorum haa:)