banner

Annesinin boynunu testereyle kesti

Ana Sayfa » Manşet » Annesinin boynunu testereyle kesti
Paylaş
Tarih : 04 Haziran 2011 - 2:27

Korkunç cinayet bu bir canilik Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesinde, 31 Mayıs’ta boynu testere ile kesilerek öldürülen 56 yaşındaki kadının katil zanlısı olarak gözaltına alınan oğlu ve gelini tutuklandı.


Jandarma ekipleri, Kınık köyünde eşi 10 yıl önce vefat ettiği için oğlu ve geliniyle birlikte aynı evde yaşayan Müzeyyen Ş’nin 31 Mayıs’ta boynu arkadan testereyle kesilerek öldürülmesi olayıyla ilgili sürdürdüğü soruşturmayı genişletti.Öldürülen Müzeyyen Ş’nin oğlu Lokman Ş. 30 ve gelini Vefa Ş’nin 19 sorgulayan jandarma ekipleri, çelişkili ifadeler verilmesi üzerine bölgede de araştırma yaptı.

Jandarma ekipleri, evin bir odasında olayda kullanılan testere, başka bir odada da tavana kanca ile asılmış bir ip buldu. Lokman Ş’nin Eskişehir’deki iş yerinden olay günü izin alarak köye geldiğini belirleyen jandarma ekipleri, 3 yaşında çocuğu bulunan gelin Vefa Ş’nin de cinayetin işlendiği saatlerde evde olduğunu saptadı. 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz