banner

Aytaç Durak Hastanelik Oldu

Ana Sayfa » Haberler » Aytaç Durak Hastanelik Oldu
Paylaş
Tarih : 06 Ocak 2012 - 12:04

Belediye arsasının damadına satışıyla ilgili yürütülen soruşturmada tutuklanan Aytaç Durak, prostat rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

73 yaşındaki Aytaç Durak, yaklaşık iki saat süren tetkiklerden sonra yeniden cezaevine götürüldü.

Seyhan Baraj Gölü manzaralı 6 bin 528 metrekare yerin 2006’da ihaleyle satışıyla ilgili soruşturmada, Aytaç Durak, damadı Bekir Cavcav, Adana Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreteri Hasan Gülşen ve Durak İnşaat Ltd. Şti. çalışanı Atila Kuzucu, 27 Aralık 2011’de çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından ‘kamu kurum veya kuruluşlarının ihalesine fesat karıştırmak’ suçundan tutuklandı. Durak ile birlikte 4 kişi hakkında, 12’şer yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

11 gündür Adana Kürkçüler E Tipi Cezaevi’nde memur koğuşunda tutulan Aytaç Durak, jandarma nezaretinde sabah saatlerinde ambulansla Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi’ne getirildi. Prostat rahatsızlığı yaşadığı belirtilen Durak, hastanenin üroloji servisinde bir dizi tetkikten geçirildi. Durak, yaklaşık 2 saat süren muayene ve tetkiklerin ardından yeniden cezaevine götürüldü. Durak’ın yakın çevresi, prostat rahatsızlığı nedeniyle periyodik kontrolleri olduğunu, programlanmış tetkikleri için hastaneye getirildiğini belirtti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz