banner

Başın Sağolsun Sayın Bakan Fatma Şahin

Ana Sayfa » Manşet » Başın Sağolsun Sayın Bakan Fatma Şahin
Paylaş
Tarih : 21 Ağustos 2012 - 20:18

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin´in 64 yaşındaki annesi Perihan Kıymık tedavi gördüğü Gaziantep Sani Konukoğlu Hastanesi’nde hayatını kaybetti.Kıymık’ın kalp spazmı nedeniyle 3 damarının kapalı olduğu ve 2 damarı açan doktorların kapalı olan diğer damara ise hayati risk nedeniyle müdahale edemedikleri öğrenildi. Kıymık, yaklaşık bir aydır burada tedavi görüyordu.

 

Perihan Kıymık, kızı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı koltuğuna oturduğunda, haberi aldığında çok duygulandığını ve telefonda da kızına kendisiyle gurur duyduğunu söylediğini anlatmıştı. Kıymık, sevincini şu sözlerle paylaşmıştı: “Benden bol bol dua bekledi. Yıllardır çok çalıştı. Biz bunu bekliyorduk. Duygularım gerçekten çok yoğun. Kızım beni çocukken de hiç incitmedi. Allah ondan razı olsun.

Perihan Kıymık, ikisi kız üç çocuk annesiydi. Bakan Şahin, acı haberi, Gaziantep’teki patlamada hayatını kaybeden minik Sena’nın annesini teskin etmeye çalışırken aldı. Sayın Bakanımıza Baş Sağlı Diliyoruz Merhum Annesine Cc ALLAH”dan Rahmet Diliyoruz..

(CHA)

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz