Bursaspor 26 yıllık fırsatın peşinde

Bursaspor Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası’nda 26 yıl sonra gelen fırsatı iyi değerlendirmek istiyor. Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kocaman, kupayı Bursa’ya getirmek istediklerini ifade etti.Başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Necmettin Kocaman, 26 yıl sonra gelen fırsatı iyi değerlendirmek istediklerinin altını çizdi. Kupayı Bursa’ya getirmek istediklerini ifade eden Necmettin Kocaman, “Play-offlarıda lider bitirdik. Şimdi kupayı alıp Avrupa’da başarılar elde etmek istiyoruz” dedi.

ALT YAPI FABRİKA GİBİ

U-15 takımının Avrupa Şampiyonu olmasının kendilerini gururlandırdığını söyleyen Necmettin Kocaman, “Gençlerimiz 18-26 Temmuz’da Çin’de yapılacak dünya şampiyonasına katılacak. Ülkemizi ve Bursamızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Gençlerimiz ile gurur duyuyoruz. Bize yaşattıkları başarıdan dolayı gururluyuz. Hedefimiz onları en iyi şekilde A takıma hazırlamak. Alt yapıdaki bütün futbolcularımızda bu yetenek mevcut .Bursaspor‘un alt yapısı fabrika gibi çalışıyor. Profesyonel ve disiplinli çalışmanın sonucunda başarı geliyor. Bunda futbolcularımızın yanı sıra başta teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam olmak üzere tüm teknik heyetimiz ve yönetimizizin katkısı büyüktür” diye konuştu.

“AVRUPA’DA DAHA TECRÜBELİ OLACAĞIZ”

Geçmiş sezonların deneyimi ile Avrupa’da daha başarılı olacaklarını ifade eden Kocaman, “Geçmiş yıllardan daha iyi olacağız. Daha tecrübeli, başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Türkiye’yi ve Bursayı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

“OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN LİGİ İYİ BİTİRDİK”

Bu sezon karmaşık bir lig yaşandığının altını çizen Necmettin Kocaman, “Bir sürü olumsuzluklar yaşadık. Bunların içinde ligin sonunu gayet güzel bir şekilde tamamladık. Yükselen form grafiği ile takımımız sezonu güzel biryerde tamamladı. Bize bu mutluluğu yaşatan futbolcularımızın hepsini tebrik ediyorum” dedi. Kaynak:Mynet


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.