banner

Çorapların içinden bakın ne çıktı

Ana Sayfa » Haberler » Çorapların içinden bakın ne çıktı
Paylaş
Tarih : 27 Ocak 2012 - 13:32

Kapıkule’de sınır kapısından Türkiye’ye giriş yapmaya çalışan şahısların çantalarında çorapların içinde kaçak külçe altın ele geçirildi.

Bulgar plakalı yolcu otobüsü gümrük sahasına girdi. Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü ekipleri risk analizleri kapsamında arama yaptı. Yapılan arama sonucunda otobüs sürücüsü C.K’nın sağ paçasındaki çorapta, Türk yolcu C.A.M.’nin palto cebinde ve Romen uyruklu yolcu A.M.E.’nin çantasında olmak üzere toplam 3 kilo 82 gram külçe altın ele geçirildi.

Olayla ilgili 3 kişi hakkında yasal işlem yapılırken altınlara el konuldu. Bu arada son bir yıl içinde Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan gümrük kapılarında piyasa değeri 3 milyon 783 bin lira olan 38 kilo 274 gram külçe ve hurda altın ele geçirildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz