banner

Daha fazla orgazma ulaşmanın en iyi yolu

Ana Sayfa » Cinsellik » Daha fazla orgazma ulaşmanın en iyi yolu
Paylaş
Tarih : 17 Temmuz 2012 - 19:45

Utandığınız ama soramadığınız bazı soruların yanıtları… Dürüst olalım. Her kadın kendi orgazmının yeterince uzun ya da doyurucu, yeterince,..

Dürüst olalım. Her kadın kendi orgazmının yeterince uzun ya da doyurucu, yeterince iyi olup olmadığın merak eder. Üstelik birçok kadın eğer geç orgazm oluyorsa, frijit olma korkusu yaşar. Cosmotürk’teki habere göre, bu sebeplede kimisi soru sormaktan çekinir, kimisi de birkaç sorunun cevabıyla yetinir. Ama sonuç olarak her ikisi de net bir bilgi almamış olur.

Bizler sizin yerinize birkaç soru sorduk ve araştırdık. İşte merakınızı giderecek soru ve cevaplar.

BİRDEN FAZLA ORGAZMA ULAŞMANIN EN İYİ YOLU NEDİR?
Bazı kadınlar orgazm olduktan sonra daha duyarlı hale geliyorlar. Bu arabayı ilk kez çalıştırmanızdan sonra, aracın daha çabuk ısınmasına benzer. Birinciden sonra orgazm daha kolay gelir. Hatta sonraki orgazmların 15 saniye gibi kısa sürelerde geldiği bile olur.

SADECE G NOKTASI SAYESİNDE ORGAZM OLABİLİR MİYİM?
G noktası genellikle uyarıldığında kadınlardaki cinsel isteği arttırır. Ve her kadının bir g noktası vardır. Kadınlar bu nokta sayesinde orgazm olduklarında, daha etkili ve derin hissederler. Fakat bazı kadınlar bundan hoşlanmaz, G noktası oldukça sinir bozucu olabilir.

ORGAZM OLMAM ÇOK UZUN ZAMAN ALIYOR. ACABA DAHA ÇABUK NASIL ORGAZM OLABİLİRİM VE PARTNERİMİ NASIL YAVAŞLATABİLİRİM?
Eşinizi yavaşlatmak için ona bir akıl oyunu yapabilirsiniz. Ona batmakta olan bir botta olduğunu ve o sonra mutlaka geleceğini anlatın. Şelaleden eninde sonunda düşecektir ama bunu geciktirebilir. Tam şelalenin ucuna geldiğinde durmasını söyleyi KAYNAK:Cosmotürk

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay
Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay

Kayıp ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından kardeşinin öldürülmesi olayına ilişkin açıklamalarda bulunan ağabey Cem Aslan, kardeşi

Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi
Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)

Helikopter kazasıyla ilgili başsağlığı mesajı
Helikopter kazasıyla ilgili başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul Sancaktepe’de askeri helikopterin düşmesi sonucu 4 askerimizin şehit olmasıyla ilgili başsağlığı mesajı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz