banner

Fatih Ürek Kırkpınar ağası oluyor

Ana Sayfa » Manşet » Fatih Ürek Kırkpınar ağası oluyor
Paylaş
Tarih : 26 Nisan 2012 - 22:45

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Sanatçı Fatih Ürek’in bu sene Kırkpınar güreşlerinde ağalık ihalesine girmesi söz konusu” dedi.

Yıllardır Fatih Ürek’in Kırkpınar ağası olup olamayacağı tartışma konusu olmuştu. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi bu tartışmalara son noktayı koydu.

Sedefçi, Edirne Belediye Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, geçen hafta bir televizyon kanalında Fatih Ürek’le programa katıldığını, programın ardından Ürek’le Kırkpınar ağalığı konusunda görüştüğünü belirtti.

Fatih Ürek’in daha önce de Kırkpınar ağası olmak istediğini ifade eden Sedefçi, “Geçen gün Fatih Ürek’le bir programa katıldım. Geçmiş yıllarda Kırkpınar ağası olmak istiyordu. Hala isteyip istemediği konusunda bilgi aldım. O da bana ‘bu sene olabilir hatta sizinle görüşmeye gelebilirim’ dedi. Fatih Ürek’in bu sene Kırkpınar güreşlerinde ağalık ihalesine girmesi söz konusu” diye konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz