banner

İçimdeki Sessiz Nehir Full İzle İçimdeki Sessiz Nehir Film İzle

Ana Sayfa » Online Film İzle » İçimdeki Sessiz Nehir Full İzle İçimdeki Sessiz Nehir Film İzle
Paylaş
Tarih : 07 Nisan 2011 - 1:45

İçimdeki Sessiz Nehir Full İzle İçimdeki Sessiz Nehir Film İzle  İçimdeki Sessiz Nehir  Sinema İzle İçimdeki Sessiz Nehir Fragman İzle İçimdeki Sessiz Nehir Film Ücretsiz İzle İçimdeki Sessiz Nehir Online İzle..

İçimdeki Sessiz Nehir Film Konusu…

Halis Ali Yiğit  40’lı yaşlarda, geçimini kendisine ait dükkanında katmer satarak sağlayan, sevilip, sayılan biridir. Halis’in eşi Ayla İranlı Taies Farzanile arasında yıllardan beri bir soğukluk vardır. İstanbul’da üniversite okuyan kızları Öykü Semiha Aydemir ise çiftin tek ortak noktalarıdır. Daha 16 yaşında Halis’le evlenmiş olan Ayla, okumamış olmanın eksikliğini roman okuyarak ve belediyenin kadınlar için açmış olduğu kurslara katılarak gidermeye çalışır.

Sahil kasabasına kurulması planlanan atık tesisine karşı çıkması nedeniyle merkez tarafından baskıya uğrayan belediyenin yaşadığı maddi zorluğu aşmasında diğer kasabalı kadınları organize eden Ayla, eşi Halis’e hep öfke duymaktadır. Aynı zamanda belediye encümenliği de yapan Halis, bir gün katmer dükkanında çalıştırmak üzere yanına Meznun’u (Emre Onur) alır. Saddam döneminden sonra kaçak yollardan Türkiye’ye gelmiş olan Meznun bir süre Tuzla’daki tersanelerde kaçak olarak çalışmış ve işten çıkarılmıştır. Başlangıçta kendisini işe aldığı için Halis’e minnet duyan Meznun, bir süre sonra Ayla’ya tecavüz eder izmeye değer bir film…Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay
Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay

Kayıp ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından kardeşinin öldürülmesi olayına ilişkin açıklamalarda bulunan ağabey Cem Aslan, kardeşi

Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi
Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)

Helikopter kazasıyla ilgili başsağlığı mesajı
Helikopter kazasıyla ilgili başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul Sancaktepe’de askeri helikopterin düşmesi sonucu 4 askerimizin şehit olmasıyla ilgili başsağlığı mesajı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz