banner

Kanada polisi yakalar!

Ana Sayfa » Manşet » Kanada polisi yakalar!
Paylaş
Tarih : 24 Mart 2012 - 11:23

‘Vicdanlı birinin ihbarı’ ile cinayet çözüldü

Toronto’da 18 yıl önce işlenen bir cinayet ihbar üzerine çözüldü. Polis, cinayeti, adını açıklamadığı “vicdanlı birinin ihbarının” çözdüğünü belirtirken, 17 yaşındaki genç kızı babası ve üvey annesinin öldürdüğünü bildirdi.

Olaya ilişkin açıklama yapan Toronto polisinden dedektif Steve Ryan, 1994 yılında York bölge polisince, bir çanta içinde Melonie Biddersingh’in yanmış cesedinin bulunmasıyla ilgili davasının, delil yetersizliği nedeniyle bugüne dek aydınlatılamadığını hatırlattı.

Genç kızın babası ve üvey annesinin cinayeti ağızlarından kaçırdıklarını belirten Ryan, “O ortamdakilerden vicdanlı diyebileceğimiz biri, bilgiyi maktulün Jamaika’daki annesine, o da bize ulaştırdı. Melonie’nin babası ve üvey annesini 5 Mart’ta tutukladık. Sorgulama ve delillerin karşılaştırılmasının ardından mahkemeye sevk ettik” dedi.

Öte yandan Toronto polisi, Melonie Biddersingh’in öldürülmesinden önce, 15 yaşındaki erkek kardeşi Dwayne’nin de oturdukları apartmanın balkonundan atlayarak intihar etmesine ilişkin dosyayı da raftan indirdi. Dedektif Ryan, Melonie ile ilgili ele geçen bilgilerden sonra, Dwayne’ın dosyasını da cinayet olması ihtimaline karşı yeniden inceleyeceklerini açıkladı.

AA

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz