banner

Orijinal Yoga Sistemi

Ana Sayfa » Sağlık » Orijinal Yoga Sistemi
Paylaş
Tarih : 25 Mart 2012 - 19:49

Türkiye’de ilk kez zayıflamak isteyenler için Orijinal Yoga Sistemi tekniklerini içeren “Zayıflama İçin Yoga” DVD’si piyasaya çıktı.

Yoga Academy ve Gala Film işbirliği ile çıkan DVD, kilo vermek isteyenlere kısa sürede kalıcı kilo kaybı, esnek ve zinde bir vücuda sahip olmayı vadediyor.

Orijinal Yoga Sistemi forma girmek ve formda kalmak için etkili bir araçtır. Orijinal Yoga Sistemi teknikleri sayesinde bedende uzun ve yağ içermeyen kaslar gelişir, dayanıklılık artar. İç organlar masaj etkisi ile canlanır, hormonal sistem düzene girer, sindirim sistemi aktifleşir. Sinirler gevşer, gerginlik atılır. Tatminlik artar ve böylece yemek yeme dürtüsü rahatlıkla kontrol altına alınır. Düzenli şekilde Orijinal Yoga Sistemi uygulayanlar zorlanmadan, hızlı şekilde ve kalıcı olarak kilo verirler.

Yoga duruşları sayesinde omurga esnek, güçlü ve sağlıklı kalmaktadır. Asana olarak adlandırılan duruşlar omurgayı çeşitli biçimlerde çalıştırarak esnetir, yumuşatır ve sağlıklı hale getirir. Merkezi sinir sistemi oksijenli kanla beslenir ve güçlenir. Vücut çalışmaları eklemleri esnetir, kasları güçlendirir ve uzatır, iç organları uyarır ve canlandırır.

Bloke olmuş enerjiyi serbest bırakılır, beden enerjik ve canlı olur. Tüm beden, organlar vekaslar besleyici maddeler, oksijenli kan ve biyoenerjiyle yıkanır. Her bir hücre arınır, yenilenir ve canlanır. Solunum, sinir, kardiyovasküler, dolaşım, sindirim ve boşaltım sistemleri daha sağlıklı hale gelir ve verimli çalışır. Beyin fonksiyonları düzene girer, zihin keskinleşir, stres atılır ve yorgunluk giderilir.

Orijinal Yoga Sisteminde verilen duruşları doğru şekilde uygulayan insan çeviklik, denge, dayanıklılık ve büyük canlılık kazanmaktadır. Asanaların uygulanması bedendeki her kası, siniri ve bezi çalıştırmaktadır. Bu çalışma fiziğin düzgün, şekilli, güçlü ve esnek olmasını sağlar; yorgunluğu yok eder ve sinirleri sakinleştirir. Birey sağlıklı bir bedene, huzurlu ve mutlu bir yaşama kavuşur.

Suriye Türk Sınırında Köyleri Bombalıyorİnternetin Kararttığı Hayatlar

24.03.2012 13:11 [3476843]

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

6/10

(11 kişi)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay
Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay

Kayıp ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından kardeşinin öldürülmesi olayına ilişkin açıklamalarda bulunan ağabey Cem Aslan, kardeşi

TBMM’de resmen kabul edildi! Artık ücretli olacak
TBMM’de resmen kabul edildi! Artık ücretli olacak

TBMM Genel Kurulu’nda, çevrenin korunmasına yönelik teklif kabul edilerek yasalaştı. Yasaya göre, plastik alışveriş poşetleri ücretli

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz