banner

Russell crowe Türkiye muhteşem

Ana Sayfa » Magazin » Russell crowe Türkiye muhteşem
Paylaş
Tarih : 11 Ekim 2013 - 11:59

Film çekimleri için Türkiye’de bulunan dünyaca ünlü oyuncu Russell Crowe, Twitter’dan Türk bayrağı resmi paylaşarak “Türkiye muhteşem” yazdı.

Çanakkale Savaşı’nda kaybolan iki oğlunu arayan Avustralyalı babanın 1919’da Türkiye’ye gelişini anlatan filmi için Türkiye’de bulunan Avusturalya’lı aktör Russell Crowe, çektiği fotoğrafları Twitter hesabından paylaşmaya devam ediyor.

russell-croweCrowe son olarak çektiği bir Türk bayrağı fotoğrafını paylaşıp altına da “Türkiye muhteşem! Buna şüphe yok” notunu yazdı.

 

Türkiye hayranlığını sık sık dile getiren Oscar’lı aktör, daha önce de Twitter’dan Türkiye ile ilgili şöyle bir paylaşım yapmıştı: “Türkiye’de muhteşem bir hafta geçirdim, İstanbul, Edirne ve Kapadokya’yı gördüm. Ne yer ama…”

Crowe, İstanbul’da sürekli Türk filmi izlediğini de açıklamış ve, “Şu ana kadar 22 Türk filmi izledim, çok başarılı oyuncularla tanıştım. Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’ filmi çok güzeldi. Cem Yılmaz da beni güldürdü” demişti.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz