banner

Safvet Koleji geleneği bozmadı

Ana Sayfa » Haberler » Safvet Koleji geleneği bozmadı
Paylaş
Tarih : 21 Ocak 2012 - 16:38

Özel Nilüfer Safvet Koleji, İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 8. sınıflar arasında düzenlediği SBS deneme sınavında birinci oldu.

Deneme sınavına İnegöl’deki 54 ilköğretim okulundan 3604 öğrenci katılırken, Türkiye genelinden 667 okul ve 32.430 öğrenci katıldı.

Yapılan sınavda Özel Nilüfer Safvet Koleji 430 puan ortalaması ile Türkiye genelinde 2. olurken, İnegöl’de de 1. oldu. Okulun öğrencilerinden Serdar Çalışır, İbrahim Ürey, Metehan Yüksel ve Ahmet Demirtaş tüm soruları doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak ilçe, il ve Türkiye genelinde 1.liği paylaştılar.

Okul Müdürü Bayram Yayla, “Öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müze düzenledikleri sınavdan dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca birinci olan öğrencilerimizi de tebrik ediyorum. Okulumuzda SBS’ye yönelik uyguladığımız özel çalışmaların semerelerini almanın mutluluğu çok güzel. Temennimiz öğrencilerimizin 9 Haziran’da gerçekleştirilecek SBS’de de bu başarıları tekrarlamasıdır” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz