banner

Selahattin Demirtaş haddini iyice aşdı

Ana Sayfa » Manşet » Selahattin Demirtaş haddini iyice aşdı
Paylaş
Tarih : 06 Nisan 2011 - 12:07

Selahattin Demirtaş sözde kürt halkını temsilci olan bu BDP Genel Başkanı yapan şahıs sözde kardeşlikden bahsediyor devletin imamlarına kadar dil uzatıyor ne zaman bu ayakcıya dur denecek devlete kurşun sıkanın yanında olan sensin israil ve amerikanın köpkeliğini yapan sensin sen kimsin”ki Devlete kafa tutmaya çalışıyorsun..

Dine bile karışır oldunuz Muhabrek (İslam) dininibile karıştıyorsunuz kim bunlara artık dur diyecek Başbakan açılım diyor bunlar iyice havaya giriyor sen değilmisin kürt haklını Devlete karşı kışkırtan sen ne zaman bir kürt için birşey yaptın?

Anca siyasetinize aletediyorsunuz sen ve senin gibiler sözde kürt halkına hizmet ediyor ne yaptınzı bu zaman kadar kürt halkı için tek yaptınzı Devlete kafatutmak haklı devlete kışkırtmak başka?

Türkiye Cumhuriyeri Tek Bir Devlettir..

Selahattin Demirbaş haddini aşma dini bari kulanma günahtır ayıptır asıl kürt halkını düşmenı sizler sizini ayrımcılık yapan sen Devlete karşı olan sen ne sanıyorsun kendini?

Tüm dünyanın terörörgütü ilan ettiği kişilere yardım edensen sen asıl duaet bu Hükümet sen ve senin gibi beyisizlere yüz veriyor tek yaptığınız israil ve amerikaya ve bir çok kendini bilmez devlete ayakcılık yapmak kaçta kendini bilen kürt sizin arkanızdan geliyor…

Sizdeğilmsinzi hakla zulum eden siz değilmsiniz bizden olana bizden değildir diye hani özgürlük nerde sizin bu özgürlük kavramınız? sizden olmayan kürdü dükkanı kapama zor kulanmak başka ne yaparsınız siz? aslında sen ve senin gibilerin ne bu vatana neden kürt halkına hiç bir faydası olmaz..

Kendini bilen bu vatanı seven aklı başında kaç kürt sizlerle birlikte söylermisin sen siyaset meydanlarında değil git israil ve amerikan çöplükleriden havla aslı Türk Kürt ayrımcılığı yapan sen ve senin gibi beyinsizlerdir şimdi bunu umarım okursun hadi şimdi git bizide şikate ett

Buda bizim özgürce düşüncelerimizi ifade edebildiğimzi bir site sizler olmayın sizlerde derklen sözlerim yanlı telefüs edilmesin 4 tane ayakcı bu ülkede Türk Kürt sorunu asla olmaz….

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz