Seslisalon Seslisalon.com Önce Bunu Oku

Seslisalon sitesi bizim Oğlanın sizin bahçeye topu kaçmış sizin Kız çıkmış buyrun seslisalon.com demiş burası tabi bizim oğlan şaşırmış nersi neresi demiş seslisalon demiş ne oluyor burda diye sormuş bizim oğlan sizin kıza sizin kızda gel anlatayım bak bizde neler oluyor demiş..

Seslisalon burası salon”da biz ve abilerimzi kendimize erkek arkadaş arıyoruz  Tabi bizim Oğlan boylu poslu sizin kızı yazılmaya başlamış hemen Salona geçmişler, sohbet muhabbet derken sizin kız heral”de Üstünü değişdirmek için salona geçmiş sonra bizim oğlanı Çağırmış gel bak işde bizim “Seslisalon” burası demiş  bu arada sizin kız bizim oğlanı okşamaya başlamış tabi sonuda erkek Nefsi uyancakdır değilmi?  neyse bunlar başlamışlar Sevişmeye   gögüslerime baktıgını farkettim ve hiç bozuntuya vermedim.kendi bir iki model begenip elimi tutup yüzügü gözlerimin içine bakarak taktı, begendin mi diye sordu bende sen begendikten sonra takarım tabiki dedim. Yüzügü tam parmagımdan çıkarırken elimden tutarak lütfen yüzük kalsın önce soguk birşeyler içelim mi dedi. elimden tutup benim aynalı dekor sandıgım yer megerse başka bir odaya açılan bir kapıymış. İçerisi loş bir ısıkla kaplı çok romantik bir odaydı.

Burda sevişmek çok güzel olacaktı.SesliSalon ben şaşkınlık içinde odayı izlerken oda bana hafifçe gülümsüyordu.Çokmu şaşırdın dedi , bende kuyumcu dükkanında ilk defa böyle bir oda gördügümü söyledim. Oda fazla şaşırma daha yeni başlıyoruz ne içersin diye sordu? bende soguk birşeyler alabilecegimi söyledim, o bu sırada soguk birşeyler koyarken nezemandır bu anı bekliyorum dedi bunu duyduguma çok şaşırmıştım megerse oda benimle aynı duygular içindeymiş.

 

 

 

 

konuşurken yanıma oturdu gözleriyle beni süzüyodu,git gide daha fazla yakınlaşmaya başladı. Artık açılmanın zamanı gelmişti daha fazla dayanamayıp dudaklarına yapışıp kaldım okadar ateşli bir öpüşü vardıki beni daha çok azdırmıştı ama yavaş yavaş olmasını istiyordum. Oda elini bacaklarımda gezdiriyordu,sonra beni koltuga yatırıp bacaklarımdan başlayarak öpmeye başladı ben zevk çıglıkları atıyodum yavaş yavaş gögüslrime dogru geldi ve üzerimdekileri çıkarıp attı ve aletini gögüslerimde gezdirmeye başladı sonra agzıma soktu ben okadar zevklenmiştim ki aleti müthiş bir şekilde yalıyodum oda bana müthişsin bebegim devam et diyordu ve daha fazla dayanamayarak agzıma boşaldı.


Ben yalamaya devem ettim ve aleti kıvamına getirdim ve sıra benimkine gelmişti oda benimkini büyük bir zevkle yalamaya başladı vücüdumda yalanmamış bir yer bırakmamıştı artık daha fazla dayanamıycam bebegim deyip o güçlü kollorıyla beni tutup yere attı ve domalmamı söyledi ben bakire oldugumu söyleyince, ne yani bu güzel amı ilk benmi sikecegim dedi sonra aletini tükürükle yumuşattıktan Sesli Salon sonra yavaş yavaş girmeye başladı ben acıdan bagırınca o daha fazla zevk almaya basladı ve beni kollarımdan sıkıca tuttu ben acıdan kıvranırken o ise zevkten deliriyordu artık bende zevk almaya başlamıştım o soktukça ben daha fazla deliriyordum artık ikimizde boşalmaya başlamıştık o aletini çıkarıp gögüslerime boşaldı sonra yanıma yıgılıp kaldı benden çok zevk aldıgını ve bunu sık sık tekrarlamak istedigini söyledi bende memnuniyetle kabul ettim tabi.. işde seslisalon konumuz buydu yani anlıcanız Bizim oğlan Sizin kızla işi pişirmiş neyse bakalım daha bizim oğlanın ne kadar Topu kaçar sizin bahçeye belli olmaz…..

Seslisalon Seslisalon.com Önce Bunu Oku” hakkında 3 yorum

  1. Salim

    Selam Süper Bişey Olmuş Sizin Oğlan Malı Götürmüş SesliSalon Kızını hahahahha Sesli Salon İyi Olmuş Ama Değilmi????

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.