banner

Tecavüzcüleri hadım etme yasası onaylandı

Ana Sayfa » Manşet » Tecavüzcüleri hadım etme yasası onaylandı
Paylaş
Tarih : 04 Nisan 2011 - 15:36

Tecavüzcüleri hadım etme yasası onaylandı Meclis Adalet Komisyonu’nda kabul edildi  ve Teklifin TBMM komisyonunda görüşülmesine devam ediliyor artık tecavüz madurları rahat bir nefes alabilecek geç alınmış bir karar ama yinede güzel bir karar Türkiyede tecavüze uğramış çocuklar genç kızlar evli bayanlar erkek çocuklarına kadar uzanan bu tecavüz olayları artık son bulur umarız bu kanunun caydırı özelliği olur..

Keşke bir kaç tanesini ibret olsun diye hadım edilse toplum önüne çıkarılşsa ve ibret olsa daha etkileyici olabilir bir insan nasıl olurda sevmeye dahi kıyamadı bir çocuğa nesfi uyana bilir kanunun daha farklı olabilirdi mesele idam cezası bu tarz kişlere en caydırıcı ceza idam olabilirdi..

Türkiyede olan bu olayları yürekleri parçalasa bile zamanında kanunda olan çaıklar canilerin toplum içinde rahat gezmesine yol açılıyordu umarın bir daha bu tür olayları duymayız..

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz