banner

Venedik’e Dönen Köyceğiz’de Sular Çekildi

Ana Sayfa » Haberler » Venedik’e Dönen Köyceğiz’de Sular Çekildi
Paylaş
Tarih : 13 Ocak 2012 - 2:35

Ege Bölgesi’ni geçen hafta etkisi altına alan yağışlar sonrasında Namnam ve Kargıcak çayları ile Köyceğiz Gölü’nün taşması sonucu adeta Venedik’e dönen Muğla’nın Köyceğiz İlçesi’nde sular çekildi.

6 Ocak Cuma günü başlayan ve ertesi günde devam eden yağışlar sonrasında Köyceğiz’in oteller bölgesi olarak bilinen sahil kesimi sular altında kaldı. Namnam ve Kargıcak çaylarının beslediği Köyceğiz Gölü’nün yükselerek taşması sonucu Kordonboyu’ndaki restoran ve işletmeler çalışamaz hale geldi. Otel ve işletme sahipleri suların bugün çekilmesi üzerine işyerlerini temizledi ve müşteri almaya başladı.

Kafeterya sahipleri, havanın iki gündür güneşli olması dolayısıyla işyerlerine gelerek temizlik yaptıklarını ve ardından da müşteri kabul etmeye başladıklarını belirtti. Otel sahipleri ise, “Hayat yavaş yavaş normale dönmeye başladı. Zemin katlarını temizliyoruz. Zararımız büyük” dediler.

Bu arada vatandaşlar da Kordonboyu’na gelerek güzel havanın tadını çıkardı.

Kargıcak çayında da dere ıslah çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Çok sayıda iş makinesi aralıksız olarak çalışıyor.

VENEDİK’E DÖNEN KÖYCEĞİZ’DE SULAR ÇEKİLDİ

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz