Zekatlarınızı bayırbucak türkmenlerine bağışlayın

Kıymetli kardeşlerim sınırımızın hemen öbür yakasında İngiliz kuklası IŞİD, İsrail kuklası PYD, Rus ve birçok küffarın piyonu Esad güçlerine karşı namuslarını, din ve vatanlarını koruyan Türkmen Mücahidler için kendi çevrenizi harekete geçirme zamanı. Etrafınızdaki insanlardan zekatlarını toplayıp Bayır-Bucak’taki kardeşlerimize elden teslim etmenizi sağlıyoruz. İsterseniz Yaylağı tarafından isterseniz sınırın öte yakasında mücahidlere, şehid ailelerine ve mazlumlara yardım elini uzatabilirsiniz.
zekatÇatışmaların yoğunlaştığı bu dönemde silah, mermi ve araçların mazot ve bakımları için ihtiyaç olan nakiti zekatlarımızdan karşılayabiliriz inşallah. Türkiye’nin ileri karakolu görevini gönüllü yürüten Türkmenler Mücahidler bize umutla bakarken onlara sırtımızı dönemeyiz. Sen de zekat talep ettiğin kişilere, parayı elden kendilerinin teslim etmeleri için teklifte bulunabilirsin. Yol ve ikame güvenliği önce Allah’ın izni sonra mücahidlerin desteğiyle sağlanır sorunsuzca gidilip gelinebilir.
Veya güvendiği bir kişiye de vererek ulaşmasını sağlayabilirler. Unutmayalım ki; “Kim Allah yolundaki bir mücahidi donatırsa, o da (Allah yolunda) savaşmış olur. Kişinin, maddi durumu iyi ise, malını; Allah yolunda cihad eden gazilerin donatılması, silah, araç ve gereçlerin alınmasını yada Müslüman gazilerin tasarrufuna verilmesi İçin harcayabiliyorsa, bu kişinin niyetine göre, velev ki gazaya katılmamış olsa bile gazilik sevabı yazılır. Allah yardımcımız olsun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.