banner

Özhaseki Galatasaray’a ateş püskürdü

Ana Sayfa » Spor » Özhaseki Galatasaray’a ateş püskürdü
Paylaş
Tarih : 22 Aralık 2011 - 10:24

Mehmet Özhaseki, Amrabat’ı transfer etmeye çalışmasına yönelik Galatasaray Kulübü hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Amrabat’ı transfer etmeye çalışmasına yönelik Galatasaray Kulübü hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Özhaseki, “Biz burada tek yürek olduğumuz sürece onlara kafa tutacak çok gücümüz ve irademiz var. Biz onların burunlarından fitil fitil getiririz” dedi.

Özhaseki, kendini büyük olarak gören bazı takımların Anadolu’daki oyuncuları izleyerek, içlerinden başarılı olan futbolculara çelme atmaya çalışmalarının doğru olmadığını söyledi. Amrabat’ın satılmayacağının defalarca söylenmesine karşın Galatasaray Kulübü’nün ‘ayartma’ girişimlerinin yanlış bir durum olduğunu kaydeden Özhaseki, “Satılmayacağı söylendikten sonra Amrabat’ın aklını çelip oynayamaz hale getirenler hangi spor ahlakına uyuyor merak ediyorum.

Büyük olduğunu zanneden gariplerin bu tür hareketler içerisine girmeleri kendilerini alçaltır ve küçültür. Geçen sene Galatasaray aynı durumu Ali Turan’a yaptılar. Şimdi aynı yere doğru götürüyorlar diye endişe duyuyorum. Türkiye’de zaten spora ilgi duyan insanlarda şike olaylarının ardından soğukluk başladı.

Arkasından bu adamların olumsuz tavırları bizi son derece üzüyor. Bir gün onların da başlarına bu tür işler gelir. Bu duyduklarımızı hiç yakıştıramıyoruz, kınıyorum. Ama biz Kayserililer olarak kulüp, yönetim kurulu ve yerel yönetimler olarak bir aradayız. Biz burada tek yürek olduğumuz sürece onlara kafa tutacak çok gücümüz ve irademiz var. Her zaman da onların burunlarından fitil fitil getiririz” diye konuştu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET
Diriliş ve yeni güçlü TÜRKİYE için EVET

Artık türkiye olarak diriliş zaman yen anayasa ve yeni Türkiye için EVET  100 yıldır, bu ülkeyi avrupaya peşkeş çeken Sağır ismetin ataist

Antalyaspor ronaldinho ile anlaşdı
Antalyaspor ronaldinho ile anlaşdı

Samuel Eto’o transferiyle sezon başında büyük yankı uyandıran Antalyaspor şimdi de Ronaldinho’yu Türkiye’ye getirmek üzere. Antalyaspor,

Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım
Türkmen kardeşlerimize destek çıkalım

Utanmamız gerekiyor, TÜRK milleti olarak Kobani kadar olamadık Türkmen kardeşlerimize sahip çıkmıyoruz herkes kaçıyor, memleketin okadar zngini

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz