banner

Ücretsiz sesli chat siteleri

Ana Sayfa » Sesli Chat » Ücretsiz sesli chat siteleri
Paylaş
Tarih : 05 Temmuz 2013 - 15:00

Sesli Chat veya chatleşmek sözcüğü Türkçemizde ki sohbet etmek kelimesi ile aynı işlevi görmektedir. Ancak yabancı kesimler de chat veya chatleşmek daha çok sanal ortamdan yapılan bir durum olarak anlaşılmaktadır. Türkçemizde ki sohbet etmek onlara göre yabancılamıştır, çünkü insanlar daha çok yüz yüze sohbet etmek yerine internetten sohbet edip, chatleşip, görüşmektedirler. Çünkü insanlar yeterince vakitleri yoktur.
sesli-chatSesli chat ise, yazılı chatin aksine çok yenidir. İnternette yazılı olarak sohbet etmek çok eskilerden kalmıştır. Bu internetin ilk hayata geçirilmesinden 2 yıl sonra insanlar için oluşturulmuştur. Daha sonra ise insanların ihtiyaç ve isteklerine göre sesli chat ortamı ve alt yapı çalışmaları başlamış kısa süre de insanların hayatlarına sokulmuştur.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay
Mersin’deki vahşette tüyler ürperten detay

Kayıp ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından kardeşinin öldürülmesi olayına ilişkin açıklamalarda bulunan ağabey Cem Aslan, kardeşi

15 yıl hapsi istenen Rektör, görevden alındı
15 yıl hapsi istenen Rektör, görevden alındı

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.

Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi
Ardışık Arama Sistemi’ kullanan 300 kişi tespit edildi

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz