banner

AK Parti’nin Milletvekili listesi

Ana Sayfa » Manşet » AK Parti’nin Milletvekili listesi
Paylaş
Tarih : 11 Nisan 2011 - 21:11

 AK Parti’nin  milletvekli istesi açıklandı bir çok milletvekilin elindiği yeni listede çok farklı kişiler var Başbakan Recep Tayip Erdoğan istanbul 1. bölgeden aady gösterildi işde sizetler Ak parti milletvekili adaylarının tam listesi…

ADANA

1 ÖMER ÇELİK  SİYASET BİLİMCİ
2 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA  VALİ
3 NECDET ÜNÜVAR  TIP DOKTORU
4 FATOŞ GÜRKAN  AVUKAT
5 ALİ KÜÇÜKAYDIN MÜLKİ İDARE AMİRİ
6 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ  AVUKAT
7 FATMA GÜLDEMET SARI  YÜKSEK MİMAR
8 ALİ ÇALDIR AVUKAT
9 TALAT ULUSSEVER  EKONOMİST
10 TAMER DAĞLI  BANKACI
11 ALİ YÜZÜKCÜ   İŞADAMI
12 NESLİHAN İPEK KOBANER    SINIF ÖĞRETMENİ
13 MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU  AVUKAT
14 EBUBEKİR AKDENİZ     ZİRAAT MÜH

ADIYAMAN

1 AHMET AYDIN   AVUKAT
2 MEHMET METİNER   GAZETECİ-YAZAR-ÖĞR. GÖR.
3 MUHAMMED MURTAZA YETİŞ  DOKTOR
4 MEHMET ERDOĞAN   VETERİNER HEKİM
5 ŞEVKET GÜRSOY   İŞLETMECİ

AFYONKARAHİSAR

1 VEYSEL EROĞLU    ÖĞRETİM ÜYESİ
2 SAİT AÇBA     ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR
3 HALİL ÜRÜN   SERBEST AVUKAT
4 ALİ ÖZKAYA    AVUKAT
5 AHMET KOCA   EĞİTİMCİ İŞADAMI

1 MEHMET KERİM YILDIZ  GÖZ HASTALIKLARI UZMANI
2 EKREM ÇELEBİ  ADALET BAKANLIĞI BAKANLIK MÜŞAVİRİ
3 FATMA SALMAN KOTAN  SANAYİCİ MALİ MÜŞAVİR
4 MEHMET ŞERİF KÖSEN MADEM MUHENDİSİ OPERESYON YÖNETİMİ

AKSARAY

1 ALİ RIZA ALABOYUN   MADEN YÜKSEK MÜHENDİSİ
2 RUHİ AÇIKGÖZ  MAKİNE MÜHENDİSİ -PLANLAMA UZMANI   EKONOMİST
3 İLKNUR İNCEÖZ  AVUKAT

AMASYA

1 MEHMET NACİ BOSTANCI ÖĞRETİM ÜYESİ
2 AVNİ ERDEMİR ÖGRETİM ÜYESİ
3 HASAN ALİ CESUR  ELEKTRONİK MÜHENDİS

ANKARA-1

1 ALİ BABACAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İŞLETMECİ
2 BÜLENT GEDİKLİ EKONOMİST, MALİYE ESKİ BAŞ MÜFT., YEMİNLİ MALİ MÜŞ
3 REHA DENEMEÇ EKONOMİST
4 TÜLAY SELAMOĞLU  MİMAR
5 NAZMİ HALUK ÖZDALGA  İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
6 YALÇIN AKDOĞAN  SİYASET BİLİMİ DOÇ.DR.
7 FATİH ŞAHİN AVUKAT
8 ÜLKER GÜZEL  EKONOMİST
9 ERCAN KINACI AVUKAT
10 ALAADDİN VAROL AVUKAT
11 NİHAN TURNA SAKALTAŞ  AVUKAT
12 AHMET SİNAN POYRAZ İNŞAAT YATIRIM
13 RIZA GEZER İŞ ADAMI
14 FAİK GÜNGÖR  SANAYİCİ
15 ÜMİT ALTUNTAŞ ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZAMNAI
16 YASİN BÖLÜKBAŞI  EKONOMİST

ANKARA-2

1 CEMİL ÇİÇEK AVUKAT
2 HALUK İPEK AVUKAT
3 SALİH KAPUSUZ  İŞLETMECİ
4 NURDAN ŞANLI İŞLETME, MARKA PATENT VE KALİTE YÖN.SİST.DANIŞMANI
5 AHMET İYİMAYA ARASTIRMACI HUKUKCU
6 CEVDET ERDÖL TIP DOKTORALI ÖĞRETİM ÜYESİ
7 ZELKİF KAZDAL  AVUKAT
8 EMRULLAH İŞLER ÖĞRETİM ÜYESİ
9 SEYİT SERTÇELİK ÖGRETİM ÜYESİ–PROFESÖR
10 ORHAN YEGİN  İKTİSATÇI
11 NAZLI ERGÜL AVUKAT-HUKUK MÜŞAVİRİ
12 CİHAN ANKARA  İŞ ADAMI
13 HÜSEYİN AYDİN  AVUKAT
14 ÇİĞDEM ORHAN SARIKAYA AVUKAT
15 MURAT ARAÇ  AVUKAT

ANTALYA

1 MEHMET VECDİ GÖNÜL MÜLKİ İDARE AMİRİ
2 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU  AVRUPA KONSEYİ PARLEMENTER MECLİSİ BAŞKANI
3 MENDERES MEHMET TEVFİK TÜREL  GAZETECİ
4 SADIK BADAK YÖNETİCİ-İŞADAMI
5 HÜSEYİN SAMANİ ZİRAAT MÜHENDİSİ
6 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
7 ABDURRAHMAN ARICI RADYOLOJİ UZMANI
8 VEYSEL DALMAZ MÜLKİ İDARE AMİRİ
9 OSMAN AKMAN  DOKTOR İÇ HASTALIKLARI UZMANI
10 ABDULLAH CENGİZ  ELEKTRİK ELETRONİK MÜHENDİSİ
11 AHMET ŞAHİN İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ DOKTOR
12 İBRAHİM TÜRKİŞ YEMINLI MALI MUSAVİR
13 GÜLDEREN GÜLTEKİN  ÖGRETMEN
14 HAKKI BEŞKAZALI  AVUKAT

ARDAHAN

1 ORHAN ATALAY  PROF.DR.
2 ORHAN GÖKDEMİR  İŞ ADAMI

ARTVİN

1 İSRAFİL KIŞLA YÖNETİCİ
2 MEHMET KOCATEPE  ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

AYDIN

1 MEHMET ERDEM ELEKTRİK MÜHENDİSİ
2 SEMİHA ÖYÜŞ AVUKAT
3 ALİ GÜLTEKİN KILINÇ SMMM- EKONOMİST- SANAYİCİ
4 MUSTAFA SAVAŞ BANKACILIK
5 SEBAHATTİN AKKIN SERBEST
6 ABDURRAHMAN ÖZ  AVUKAT
7 UFUK KEÇECİ  AVUKAT

BALIKESİR

1 AHMET EDİP UĞUR  KİMYA MÜHENDİSİ
2 MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN İKTİSATÇI
3 TÜLAY BABUŞCU ECZACI
4 ALİ AYDINLIOĞLU ÖĞRETMEN
5 MEHMET AKİF OKUR EMEKLİ EĞİTİMCİ
6 EMİN MEHMET KARATAN ÖZEL SEKTÖR – SANAYİ MÜTEAHHİTLİĞİ
7 EKREM YAVAŞ ÖĞRETMEN
8 HİLAL DEMİRÖZER  ELEMENTER SİGORTA ACENTELİĞİ

BARTIN

1 YILMAZ TUNÇ AVUKAT
2 SEYFETTİN KALAY UZMAN DOKTOR BAŞHEKİM

BATMAN

1 MEHMET ŞİMŞEK EKONOMİST
2 ZİVER ÖZDEMİR ELEKTİRİK MUHENDİSLİĞİ
3 AYHAN İSEN İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 MUSTAFA DEMİR  İKTİSATÇI

BAYBURT

1 BÜNYAMİN ÖZBEK  ZİRAAT MÜHENDİSİ

BİLECİK

1 FAHRETTİN POYRAZ  DENETÇİ
2 HALİL ELDEMİR  İNŞAAT MÜHENDİSİ

BİNGÖL

1 CEVDET YILMAZ BÜROKRAT
2 EŞREF TAŞ ÖĞRETİM ÜYESİ, KİMYAGER
3 ŞAHİN BİNGÖL KAMU YÖNETİCİSİ

BİTLİS

1 VEDAT DEMİRÖZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR
2 VAHİT KİLER İŞ ADAMI
3 MEHMET ZEKİ PEKER  İNŞAAT MÜTEAHHİT

BOLU

1 ALİ ERCOŞKUN  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
2 FEHMİ KÜPÇÜ AVUKAT
3 FATİH METİN AVUKAT

BURDUR

1 BAYRAM ÖZÇELİK DİŞ HEKİMİ
2 HASAN HAMİ YILDIRIM DR. ŞEHİR PLANCISI
3 MEHMET TUĞRUL SANAYİCİ

BURSA

1 BÜLENT ARINÇ 25.05.1948 AVUKAT
2 MUSTAFA ÖZTÜRK 01.07.1965 ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSİ
3 HÜSEYİN ŞAHİN 12.01.1968 İŞ ADAMI
4 CANAN CANDEMİR ÇELİK 01.01.1974 AVUKAT
5 İSMET SU 14.08.1959 AVUKAT
6 MUSTAFA KEMAL ŞERBETÇİOĞLU 29.10.1969 AVUKAT
7 HAKAN ÇAVUŞOĞLU 26.02.1972 AVUKAT
8 İSMAİL AYDIN 17.05.1971 AVUKAT
9 TÜLİN ERKAL KARA 04.08.1969 FİLOLOG ÇEVİRMEN DİL BİLİMCİ
10 BEDRETTİN YILDIRIM 19.08.1951 EGITIMCI-YONETIMCI
11 ÖNDER MATLI 28.05.1972 SANAYİCİ İŞADAMI
12 CAFER YILDIZ 03.02.1963 PLASTİK SEKTÖRÜ
13 CEMİLE YİĞİT 31.10.1973 REKLAM
14 SADETTİN CANGÜL 01.09.1953 METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
15 ALİ ÖMEROĞLU 09.10.1966 ECZACI
16 FAHRETTİN KESKİN 20.01.1959 ECZACI
17 AYŞE HACIOĞLU 08.04.1984 İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
18 MAHMUT TURUNÇ 13.08.1976 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ

ÇANAKKALE

1 MEHMET DANİŞ 02.08.1971 AVUKAT
2 İSMAİL KAŞDEMİR 15.09.1978 AVUKAT
3 SEBAHATTİN GÜNER 16.12.1966 HUKUKÇU
4 YEŞİM KARADAĞ 25.12.1980 YÖNETİCİ

ÇANKIRI

1 İDRİS ŞAHİN  AVUKAT
2 HÜSEYİN  FİLİZ  İŞADAMI

ÇORUM

1 SALİM USLU 14.11.1955 SENDİKACI
2 CAHİT BAĞCI 25.06.1964 SOSYOLOG
3 MURAT YILDIRIM 27.06.1958 EGİTİMCİ- İŞ ADAMI
4 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT 06.02.1970 UZMAN ECZ.

DENİZLİ

1 NİHAT ZEYBEKCİ 01.01.1961 İŞADAMI
2 MEHMET YÜKSEL 25.01.1955 TİCARET GIDA SEKTÖRÜ
3 BİLAL UÇAR 06.01.1969 AVUKAT
4 NURCAN DALBUDAK 07.03.1979 TEKSTİL TEKNİKERİ
5 CAHİT ÖZKAN 25.12.1976 AVUKAT
6 HALİL PEKDEMİR 01.11.1961 İŞ ADAMI
7 AYHAN SOYFİDAN 20.11.1979 EKONOMİST – İKTİSATÇI

DİYARBAKIR

1 MEHMET MEHDİ EKER 01.01.1956 VETERİNER HEKİM
2 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU 01.10.1966 İNŞAAT MÜTEAHHİT
3 MİNE LÖK BEYAZ 19.08.1973 MİMAR
4 MEHMET SÜLEYMAN HAMZAOĞULLAR 24.09.1975 DOKTOR
5 CUMA İÇTEN 01.01.1973 TİCARET
6 OYA ERONAT 19.01.1962 İNŞAAT MÜH
7 MEHMET AKIN 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ
8 MUHARREM KURT 10.01.1981 EĞİTMEN
9 FATMA ÖNCÜ 19.02.1976 İNSAN KAYNAKLARI YÖN.
10 MUSTAFA ELGÖRMÜŞ 01.01.1957 İKTİSAT
11 EYÜP KÜÇÜKÇAKMAK 22.01.1976 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

DÜZCE

1 İBRAHİM KORKMAZ  MAKİNE MÜHENDİSİ
2 FEVAİ ARSLAN  TÜCCAR
3 OSMAN ÇAKIR  EĞİTİMCİ YÖNETİCİ

EDİRNE

1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU DOKTOR
2 TUNA BEKLEVİÇ EKONOMIST
3 FATMA AKSAL  EKONOMIST

ELAZIĞ

1 ZÜLFÜ DEMİRBAĞ İNŞ.MÜH.
2 ŞUAY ALPAY AVUKAT
3 FARUK SEPTİOĞLU TİCARET
4 SERMİN BALIK İŞLETMECİ
5 METİN BULUT  İŞ ADAMI

ERZİNCAN

1 SEBAHATTİN KARAKELLE ÖĞRETMEN
2 BURHAN ÇAKIR SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

ERZURUM

1 RECEP AKDAĞ 08.05.1960 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI-ÖĞRT.ÜYESİ
2 ADNAN YILMAZ 29.10.1953 BÜROKRAT
3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
4 CENGİZ YAVİLİOĞLU EKONOMİ FİNANSMAN
5 MUHYETTİN AKSAK İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 İBRAHİM AYDEMİR MALİ MÜŞAVİR

ESKİŞEHİR

1 NABİ AVCI 08.10.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ
2 SALİH KOCA 07.03.1972 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDISI
3 ÜLKER CAN 16.12.1963 ECZACI
4 CEMAL ÇAVDARLI 15.03.1966 EĞİTİMCİ
5 ETHEM KALIN 08.11.1973 VETERİNER HEKİM
6 AYTEN KIZILSU 15.08.1959 MATEMATİK ÖĞRETMENİ

GAZİANTEP

1 HÜSEYİN ÇELİK 05.03.1959 ÖĞRETİM ÜYESİ
2 FATMA ŞAHİN 20.06.1966 KİMYA MÜHENDİSİ
3 ŞAMİL TAYYAR 01.03.1965 GAZETECİLİK
4 ABDULLAH NEJAT KOÇER 20.08.1963 SANAYİCİ
5 MEHMET SARI 10.05.1968 SANAYİCİ VE İŞ ADAMI
6 MEHMET ERDOĞAN 30.10.1956 İŞADAMI
7 DERYA BAKBAK 16.08.1972 Y. MİMAR
8 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU 04.11.1960 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ
9 ALİ ŞAHİN 02.01.1970 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
10 FİKRET MURAT TURAL 02.02.1974 SINIF ÖĞRETMENİ
11 ABDULLAH TOMBUL 02.02.1956 JEOMORFOLOG
12 ADEM YÜCEL 10.06.1979 İŞLETMECİ

GİRESUN

1 NURETTİN CANİKLİ 15.05.1960 İKTİSATÇI GAZETECİ MALİYE BAŞ MÜFETTİŞİ
2 MEHMET GELDİ 10.03.1960 HARİTA MÜHENDİSİ MÜTEAHHİT
3 ADEM TATLI 04.02.1968 VETERİNER HEKİM
4 ŞENGÜL ŞAHİN 05.05.1959 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ

GÜMÜŞHANE

1 KEMALETTİN AYDIN 10.05.1962 DOÇENT DOKTOR
2 FERAMUZ ÜSTÜN 10.12.1970 MALİ MÜŞAVİR, BANKACI

HAKKARİ

1 MEHMET NECİP ZEYDAN 27.10.1955 İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 KASIM DEMİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN EMEKLİ
3 ABDULMUTTALİP ÖZBEK  İNŞAAT TEKNİKERİ,FEN MÜDÜRÜ

HATAY

1 SADULLAH ERGİN 06.07.1964 AVUKAT
2 ORHAN KARASAYAR 29.03.1965 ZİRAAT MÜHENDİSİ
3 MEHMET ÖNTÜRK 18.03.1970 İŞLETMECİ
4 ADEM YEŞİLDAL 07.02.1976 AVUKAT
5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU 01.12.1954 ECZACI
6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ 26.03.1964 İŞKADINI ESNAF
7 FEVZİ ŞANVERDİ 10.05.1963 MÜTERRİM TERCUMAN
8 MEHMET SARUHAN 28.03.1962 ÖĞRETMEN AVUKAT
9 ABDÜLKERİM GÜVEN 20.10.1974 AVUKAT
10 HÜR EMRE ÖNAL 24.06.1978 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

IĞDIR

1 YAŞAR AKKUŞ 18.04.1954 SANAYİCİ
2 NURETTİN ARAS 06.03.1954 SERBEST MESLEK

ISPARTA

1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ 16.07.1961 EKONOMİST
2 RECEP ÖZEL 07.01.1969 AVUKAT
3 SUAT KOLUKIRIK 16.05.1970 SOSYOLOG
4 PINAR TANER TOPSAKAL 03.09.1978 PRATİSYEN HEKİM

İSTANBUL-1

1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN 26.02.1954 İKTİSATÇI
2 EGEMEN BAĞIŞ 23.04.1970 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
3 İDRİS GÜLLÜCE 11.02.1950 YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 EROL KAYA 01.10.1959 SERBEST
5 MİHRİMAH BELMA SATIR 20.02.1961 AVUKAT
6 MUSTAFA ATAŞ 20.05.1957 YÖNETİCİ
7 MUHAMMED ÇETİN 16.11.1963 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8 İSMET UÇMA 01.01.1955 YAZAR
9 GÜRSOY EROL 12.10.1956 ELEKTRİK MÜH.
10 ALEV DEDEGİL 21.02.1958 YÖNETİCİ
11 MEHMET DOMAÇ 08.04.1950 ECZACI
12 OSMAN BOYRAZ 23.01.1974 HARİTA YÜKSEK MÜHENDİSİ
13 OKTAY SARAL 18.03.1967 İNŞAAT MÜHENDİSİ
14 METİN KÜLÜNK 16.11.1960 İNŞAAT MÜHENDİSİ
15 AHMET BERAT ÇONKAR 13.08.1976 ISLETMECI-YONETICI-ULUSLARARASI EKONOMI-SIYASET
16 MUHAMMET BİLAL MACİT 11.09.1984 SİYASET BİLİMİ
17 MELTEM GÜRLER GÖKSEL 06.10.1966 PSİKOLOG – REKLAMCI OLARAK ÇALIŞIYOR
18 NUMAN GÜZEY 15.05.1948 AVUKAT
19 ALİCAN TAŞCI 06.06.1957 BANKACI-EKONOMİST
20 SERKAN BAYRAM 01.04.1974 AVUKAT
21 FAHRİ YASİN ŞENER 20.06.1975 TARİHÇİ
22 BİLAL TOPÇU 22.02.1981 İKTİSAT
23 HAKKI ŞANLI 08.03.1954 MAKİNA MÜHENDİSİ
24 DERVİŞ YÜCEL 28.07.1960 DİL BİLİMCİ EĞİTİMCİ
25 AYŞEGÜL ESRA ATİK 01.01.1975 TASARIM
26 FARUK BİLAL ŞENER 13.10.1981 KUYUMCULUK YAPI VE İNŞAAT
27 MEHMET FATİH BULAÇ 07.04.1975 BANKACI
28 ERKAN HACISALİHOĞLU 17.07.1971 İNŞAAT MÜHENDİSİ
29 ESRA HATİPOĞLU 25.06.1982 AVUKAT
30 HAYRİ KÖSE 27.06.1977 YÖNETİCİ

İSTANBUL-2

1 NİMET ÇUBUKÇU 02.03.1965 SERBEST AVUKAT
2 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI 26.11.1954 AVUKAT
3 BURHAN KUZU 01.01.1955 ANAYASA HUKUKU PROFESÖRÜ
4 EKREM ERDEM 01.01.1948 EMEKLİ ÖĞRETMEN
5 VOLKAN BOZKIR 22.11.1950 DİPLOMAT – BÜYÜKELÇİ
6 İBRAHİM YİĞİT 08.12.1947 ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
7 AHMET KUTALMIŞ TÜRKEŞ 16.10.1978 EKONOMİST
8 İSMAİL SAFİ 20.01.1968 SİYASET BİLİMCİSİ
9 TÜRKAN DAĞOĞLU 10.09.1945 DOKTOR
10 ŞİRİN ÜNAL 11.08.1954 EMEKLİ HAVA PİLOT TÜMGENERAL
11 SEVİM SAVAŞER 27.04.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ
12 HÜSEYİN BÜRGE 10.08.1955 EMEKLİ ÖĞRETMEN
13 OSMAN AŞKIN BAK 11.10.1966 MAKİNA MÜHENDİSİ İŞLETMECİ
14 AHMET HALDUN ERTÜRK 15.06.1955 DOKTOR
15 AHMET BAHA ÖĞÜTKEN 01.11.1961 MALİ MÜŞAVİR
16 AHMET HAMDİ ÇAMLI 15.02.1965 TİCARET
17 OSMAN KÖKSAL 01.02.1970 AVUKAT
18 ADEM ALİ YILMAZ 24.11.1984 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
19 ÜZEYİR İLBAK 01.02.1958 YÖNETİCİ ŞİRKET ORTAĞI
20 EMİN HABERDAR 05.04.1958 KİMYA MÜHENDİSİ
21 AHMET ÖZEL 01.07.1972 AVUKAT
22 HÜSEYİN EROĞLU 05.02.1968 SM.MALİ MÜŞAVİR
23 AHMET YILDIZ 27.07.1985 İŞLETME YÖNETİCİLİĞİ
24 SEÇİL SAYIN ELMAS 31.01.1979 AVUKAT
25 NADİR UZUN 02.09.1982 TURİZM
26 EROL GÜNAY 05.11.1979 İSTAİSTİKÇİ
27 ALİ RIZA ABDİK 01.03.1984 MİMARLIK FAKÜLTESİ İÇ MİMAR

İSTANBUL-3

1 ÖMER DİNÇER 10.09.1956 AKADEMİSYEN
2 ABDÜLKADİR AKSU 12.10.1944 IDARECI
3 ÜNAL KACIR 13.01.1953 MAKINA MUHENDISI
4 HAKAN ŞÜKÜR 01.09.1971 SPORCU
5 HALİDE İNCEKARA 18.09.1959 YONETICI
6 MUSTAFA ŞENTOP 06.08.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ
7 FEYZULLAH KIYIKLIK 15.03.1949 EĞİTİMCİ-AVUKAT
8 TÜLAY KAYNARCA 13.10.1969 GAZETECİ
9 NUREDDİN NEBATİ 01.01.1964 İŞ ADAMI
10 MEHMET DOĞAN KUBAT 21.11.1969 AVUKAT
11 BÜLENT TURAN 17.01.1975 HUKUKÇU
12 MEHMET MUŞ 01.05.1982 EKONOMİST
13 GÜLAY DALYAN 01.06.1962 MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
14 ENVER YILMAZ 20.03.1970 HAKİM AVUKAT
15 HARUN KARACA 17.02.1962 SERBEST MUHASEBECİ
16 CEMAL ÖZDEMİR 01.11.1950 İKTİSATÇI
17 ALPAY TARHAN 09.07.1979 EĞİTİMCİ
18 BEHİYE EKER ALBAYRAK 29.10.1979 AVUKAT
19 SADIK DANIŞMAN 04.01.1955 DOKTOR
20 EMRAH KULAKLI 25.07.1980 AVUKAT
21 ESRA DENİZ 28.11.1970 AVUKAT
22 MÜZEMMİL HEVADPAL 05.05.1977 PROFESYONEL YÖNETİCİ
23 ABDULLAH BAŞCI 01.01.1960 YÖNETİCİ
24 HAYATİ GÜLLÜK 01.05.1959 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
25 NECATİ KARAGÖZ 04.04.1973 İŞLETME
26 İSA GÜMÜŞ 20.03.1970 SEBET MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR
27 YUSUF İŞLER 14.01.1980 AVUKAT
28 SALİH ÇAĞDAŞ 24.05.1980 AVUKAT

İZMİR-1

1 ERTUĞRUL GÜNAY 01.03.1947 HUKUKÇU
2 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU 

 İLHAN İŞBİLEN 01.04.1946 SANAYİCİ
4 İLKNUR DENİZLİ 12.10.1964 GIDA MÜHENDİSİ
5 ALİ AŞLIK 10.01.1964 AVUKAT
6 RIFAT SAİT 06.06.1966 İKTİSATÇI
7 BİLAL DOĞAN 10.11.1958 ESKİ VERGİ DENETMENİ
8 CEMAL BEKLE 02.04.1978 TURİZM
9 TÜLİN BOZKURT HAZAR 27.04.1971 İŞLETMECİ-DİLBİLİMCİ
10 HARUN ÖZDEMİR 01.03.1964 EĞİTİMCİ, SİYASİ ANALİST, DANIŞMAN, TV YAPIMCISI,
11 OSMAN SAKMAN 16.01.1977 İŞLETMECİ,TÜCCAR
12 MAKSUT KARAOSMAN 12.10.1975 AVUKAT
13 DOĞAN BAYRAM 14.02.1982 KOORDİNATÖR

İZMİR-2

1 BİNALİ YILDIRIM 20.12.1955 YÜKSEK MÜH
2 AYDIN ŞENGÜL 15.10.1968 ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
3 ERDAL KALKAN 20.01.1946 AVUKAT
4 NESRİN ULEMA 20.12.1971 ECZACI
5 HAMZA DAĞ 01.03.1980 AVUKAT
6 BEKİR PAKDEMİRLİ 10.11.1973 YÖNETİCİ
7 HASAN ŞAHİN 17.10.1965 ÇİFTÇİ
8 MÜJDE ÖZKUMOVA 19.06.1971 KUAFÖR
9 TOLGA MURAT BALIKÇI 05.10.1981 MİLLİ SPORCU
10 UĞUR TÜRKAN 01.12.1975 İNŞAAT MÜHENDİSİ
11 ABDULLAH TEKBAŞ 01.09.1974 PEYZAJ MİMARI
12 YEŞİM DEMİRALİ 20.09.1971 AVUKAT
13 MEHMET KAVUK 30.08.1984 İŞLETME

KAHRAMANMARAŞ

1 MEHMET SAĞLAM 15.03.1938 ÖĞRETİM ÜYESİ, PROFESÖR
2 NEVZAT PAKDİL 12.01.1950 KAMU YÖNETİCİSİ
3 MAHİR ÜNAL 01.07.1966 AKADEMİSYEN
4 YILDIRIM MEHMET RAMAZANOĞLU
5 SEVDE BAYAZIT KAÇAR 02.03.1974 YAPIMCI
6 SITKI GÜVENÇ 01.11.1961 DİŞ HEKİMİ
7 HAMİT BÜLENT EKEN 23.05.1977 ECZACI
8 İDRİS TEZCAN 22.01.1962 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

KARABÜK

1 MEHMET ALİ ŞAHİN  AVUKAT
2 OSMAN KAHVECİ ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ

KARAMAN

1 LÜTFİ ELVAN 12.03.1962 EKONOMİST
2 MEVLÜT AKGÜN 10.10.1966 AVUKAT

KARS

1 AHMET ARSLAN GEMİ İNŞA VE MAKİNE MÜH.
2 YUNUS KILIÇ ÖĞRETİM ÜYESİ
3 SUAT DOĞAN  AVUKAT

KASTAMONU

1 HAKKI KÖYLÜ EMN.SAVCI – AVUKAT
2 MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN ECZACI
3 ZAFER NALBANTOĞLU  ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

KAYSERİ

1 TANER YILDIZ 03.04.1962 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2 SADIK YAKUT 03.02.1956 CUMHURİYET SAVCISI
3 MUSTAFA ELİTAŞ 05.02.1957 SANAYİCİ
4 YAŞAR KARAYEL 01.03.1950 YÖNETİCİ
5 PELİN GÜNDEŞ BAKIR 13.03.1972 DEPREM MÜHENDİSLİĞİ
6 AHMET ÖKSÜZKAYA 25.07.1960 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR
7 İSMAİL TAMER 10.08.1956 DOKTOR
8 MURAT CAHİD CINGI 21.07.1971 AVRUPA BİRLİĞİ SİYASET UZMANI
9 MEHMET ADIGÜZEL 27.03.1978 SANAYİCİ

KIRIKKALE

1 BEŞİR ATALAY 01.04.1947 AVUKAT
2 OĞUZ KAĞAN KÖKSAL 04.09.1948 VALİ-EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ
3 RAMAZAN CAN 20.04.1970 AVUKAT – HUKUKÇU

KIRKLARELİ

1 ŞENOL GÜRŞAN 17.10.1964 AVUKAT
2 ŞABAN ERDEN 14.01.1949 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
3 VOLKAN GÖÇ 12.04.1981 ORMAN MÜHENDİSİ

KIRŞEHİR

1 ABDULLAH ÇALIŞKAN 16.03.1974 İŞLETME
2 MUZAFFER ASLAN 18.08.1968 AVUKAT

KİLİS

1 FUAT KARAKUŞ 03.02.1973 UZMAN DOKTOR
2 AHMET SALİH DAL 02.03.1971 İLAHİYATÇI

KOCAELİ

1 NİHAT ERGÜN 14.09.1962 IKTISATCI
2 FİKRİ IŞIK 13.09.1965 EĞİTİMCİ
3 AZİZE SİBEL GÖNÜL 12.08.1966 MİMAR
4 MUZAFFER BAŞTOPÇU 20.06.1948 YUKSEK KIMYAGER
5 ZEKİ AYGÜN 22.07.1953 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
6 İLYAS ŞEKER 30.05.1960 HARİTA KADASTRO YÜKSEK MÜHENDİSİ
7 MEHMET ALİ OKUR 04.08.1973 İŞ ADAMI
8 SAMİ ÇAKIR 15.10.1958 BANKACI
9 AYŞE MÜGE OLŞEN 03.01.1969 ECZACI
10 SERKAN SEYHAN 29.12.1979 ÖĞRETMEN – KALİTE YÖNETİM UZMANI
11 YALÇIN COŞTUR 30.05.1975 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

KONYA

1 AHMET DAVUTOĞLU 26.02.1959 BÜYÜKELÇİ, ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 KERİM ÖZKUL 18.05.1959 AVUKAT, SANAYİCİ
3 İLHAN YERLİKAYA 20.12.1960 ÖĞRETİM ÜYESİ
4 AYŞE TÜRKMENOĞLU 20.03.1965 AVUKAT
5 CEM ZORLU 09.07.1963 ÖĞRETİM ÜYESİ
6 HÜSEYİN ÜZÜLMEZ 05.03.1957 İŞ ADAMI
7 MUSTAFA BALOĞLU 01.01.1967 GENEL CERRAHİ UZMANI
8 MUSTAFA KABAKCI 05.04.1954 İŞ ADAMI
9 GÜLAY SAMANCI 25.02.1977 AVUKAT
10 MUSTAFA AKIŞ 10.08.1981 AVUKAT
11 HARUN TÜFEKCİ 30.01.1971 AVUKAT
12 ABDULLAH AĞRALI 10.11.1969 DOKTOR
13 HALİL ETYEMEZ 03.05.1965 EĞİTİM MÜFETTİŞİ
14 RAHİM TÜRK 24.12.1985 İKTİSATÇI-TÜCCAR

KÜTAHYA

1 SONER AKSOY 27.07.1941 Dİ.Y. MAKİNE MÜHENDİSİ
2 HASAN FEHMİ KİNAY 03.10.1964 İKTİSATÇI İŞADAMI
3 İDRİS BAL 25.04.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ PROFÖSÖR DOKTOR
4 VURAL KAVUNCU 08.03.1966 DOKTOR
5 BEDİHA TÜRKYILMAZ 29.09.1971 ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

MALATYA

1 MAHMUT MÜCAHİT FINDIKLI 15.08.1957 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
2 MUSTAFA ŞAHİN 03.02.1956 ÖZEL ÖĞRETİM KURUMU İŞLETMECİLİĞİ
3 ÖZNUR ÇALIK 01.01.1965 ECZACI
4 HÜSEYİN CEMAL AKIN 11.02.1949 AVUKAT
5 ÖMER FARUK ÖZ 05.10.1966 MİLLETVEKİLİ
6 ŞANAL TOSUN 05.05.1958 TIP DOKTORU

MANİSA

1 HÜSEYİN TANRIVERDİ 04.09.1956 EĞİTİMCİ, SENDİKACI
2 RECAİ BERBER 20.06.1959 HESAP UZMANI
3 UĞUR AYDEMİR 08.12.1967 MALİ MÜŞAVİR
4 MUZAFFER YURTTAŞ 28.02.1967 GENEL CERRAHİ UZMANI
5 SELÇUK ÖZDAĞ 07.08.1958 ÖĞRETİM ÜYESİ YRD.DOÇ.DR.
6 SAİT HAN BAKŞİ 20.05.1973 MAKİNE MÜHENDİSİ
7 ABDURRAHİM ARSLAN 06.03.1967 MAKİNE MÜHENDİSİ
8 MEHMET UÇAK 21.07.1970 ÖĞRETMEN
9 MURAT ERBİL 10.03.1974 EKONOMİ FİNANSMAN–ULUSLAR ARASI TİCARET
10 MUSTAFA IRMAK 15.01.1981 TÜRKÇE ÖĞRETMENi

MARDİN

1 MUAMMER GÜLER 21.03.1949 VALİ
2 GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY 18.06.1970 ECZACLILIK
3 ABDURRAHİM AKDAĞ 01.09.1960 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ
4 HİKMET BÜLENT GÖZÜ 06.06.1953 İŞLETME-YÖNETİCİ
5 EDİP DEMİRDAĞ 21.10.1965 MÜTAHİT
6 ABDULLAH DÜZGÜN 03.03.1976 AVUKAT

MERSİN

1 MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN 15.11.1957 MAK.MÜH SANAYİCİ
2 AHMET TEVFİK UZUN 15.06.1968 ECZACI
3 NEBİ BOZKURT 10.01.1950 ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ÇİĞDEM MÜNEVVER ÖKTEN 08.06.1961 İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
5 MUSTAFA SAMİ CÜCELOĞLU 01.01.1966 VETERİNER HEKİM
6 MUSTAFA TURAN 01.01.1966 SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR
7 FATMA TANSEL GÜREL 04.09.1964 DİŞ HEKİMİ
8 ATİLLA OLÇUM 25.03.1978 SINIF ÖĞRETMENİ
9 MUSTAFA SEVER 15.10.1968 ZİRAAT MÜHENDİSİ
10 ABDULLAH KUZ 01.01.1979 TARİH ÖĞRETMENİ
11 İLHAN KAHRAMAN 20.06.1976 SİGORTACI

MUĞLA

1 ALİ BOĞA 04.01.1949 SİYASET BİLİMCİ
2 YÜKSEL ÖZDEN 05.09.1963 ÖĞRETİM ÜYESİ
3 HAYATİ NİZAMOĞLU 28.10.1960 ORMAN MÜHENDİSİ
4 YEŞİM AVCI 11.05.1970 DOKTOR
5 GÜLTEKİN AKÇA 31.01.1971 AVUKAT
6 MEHMET YAVUZ DEMİR 28.01.1953 EMEKLİ BAKANLIK MÜFETTİŞİ

MUŞ

1 FARUK IŞIK 01.01.1963 MÜLKİ İDARE AMİRİ-KAYMAKAM,VALİ YRD.
2 MUZAFFER ÇAKAR 23.03.1965 KİMYAGER
3 MEHMET EMİN ŞİMŞEK 05.05.1964 İNŞAAT MUHENDİSİ
4 MELİK EMRE 12.10.1975 AVUKAT

1 AHMET ERDAL FERALAN 20.12.1962 YÜKSEK MAKİNE MÜH.
2 MURAT GÖKTÜRK 28.01.1970 AVUKAT
3 EBU BEKİR GİZLİGİDER 25.02.1979 SERBEST AVUKAT

NİĞDE

1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU 10.03.1962 MÜLKİ İDARE-GENEL YÖNETİCİLİK
2 ÖMER SELVİ 16.01.1976 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
3 ERDOĞAN ÖZEGEN 29.11.1965 22.DÖNEM MİLLETVEKİLİ

ORDU

1 İDRİS NAİM ŞAHİN 01.06.1956 KAMU YÖNETİCİSİ
2 MUSTAFA HAMARAT 21.07.1972 AVUKAT
3 FATİH HAN ÜNAL 20.03.1968 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
4 İHSAN ŞENER 01.01.1965 KAMU YÖNETİCİSİ
5 HARUN ÇAKIR 03.02.1954 YÖNETİCİ
6 MUSTAFA ÇAYA 12.05.1970 MALİ MÜŞAVİR

OSMANİYE

1 SUAT ÖNAL 16.12.1961 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ- İKTİSATÇI
2 DURDU MEHMET KASTAL 22.01.1969 EGITIMCI
3 MUSTAFA DAYANGAÇ 20.09.1960 TELEKOMİNİKASYON-ELEKTRİK
4 ABDULKADİR ŞAHİN 01.09.1956 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI

RİZE

1 HAYATİ YAZICI 23.05.1952 AVUKAT
2 HASAN KARAL 03.01.1973 EĞİTİMCİ
3 NUSRET BAYRAKTAR 01.01.1951 MAKİNA MÜHENDİSİ

SAKARYA

1 HASAN ALİ ÇELİK 02.05.1959 ÖĞRETİM ÜYESİ
2 AYHAN SEFER ÜSTÜN 21.08.1970 AVUKAT
3 ŞABAN DİŞLİ 22.02.1958 EKONOMİ, İKTİSAT, BANKA
4 AYŞENUR İSLAM 16.01.1958 ÖĞRETİM ÜYESİ
5 ALİ İHSAN YAVUZ 07.07.1969 AVUKAT
6 ZİYA CEVHERLİ 12.12.1960 ÖĞRETMEN
7 ENDER SERBES 01.01.1977 ALTIN DÖVİZ VE PIRLANTA TİCARETİ

SAMSUN

1 MUSTAFA DEMİR 18.01.1961 MİMAR-SANAYİCİ-SER.TİC.İNŞ.TAAH.
2 SUAT KILIÇ 23.07.1972 AVUKAT
3 CEMAL YILMAZ DEMİR 12.08.1960 EGİTİMCİ
4 TÜLAY BAKIR  PROF.DR.
5 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ 15.06.1976 SIYASET BILIMCI
6 AHMET YENİ 10.08.1955 BANKACI
7 KAMURAN ÖZDEN 10.05.1962 MÜSTAKİL DAİRE BAŞKANI
8 ASLAN KARANFİL 10.01.1970 MÜLKİ İDARE AMİRİ
9 MEHMET TAŞAN 15.02.1957 ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

SİİRT

1 AFİF DEMİRKIRAN 01.01.1952 MADEN YÜKSEK MÜH.
2 OSMAN ÖREN 13.04.1966 ÖĞRETMEN
3 BAYRAM KIZILAY 05.07.1955 ÖĞRETMEN

SİNOP

1 MEHMET ERSOY 26.04.1964 MEMUR-VALİ
2 İBRAHİM FELEK 01.02.1957 İŞLETMECİ

SİVAS

1 İSMET YILMAZ 10.12.1961 HUKUKÇU
2 MESUDE NURSUNA MEMECAN 23.07.1957 YAYINCI
3 HİLMİ BİLGİN 26.05.1972 AVUKAT
4 ALİ TURAN 15.10.1959 DIŞ TİCARET
5 ADEM YILDIRIM 05.01.1973 HUKUK FAKULTESİ

ŞANLIURFA

1 FARUK ÇELİK 17.01.1956 EĞİTİMCİ
2 SEYİT EYYÜPOĞLU 10.04.1942 ÇİFTÇİ
3 MEHMET KASIM GÜLPINAR 20.09.1969 KAMU GÖRVL.
4 MEHMET AKYÜREK 20.11.1950 İŞADAMI
5 ZEYNEP ARMAĞAN USLU 11.07.1969 ÖĞRETİM ÜYESİ
6 HALİL ÖZCAN 01.10.1964 ÖĞRETİM ÜYESİ YARD.DOÇ.DR
7 MAHMUT KAÇAR 10.10.1975 ÇEVRE MÜH.
8 ABDULKADİR EMİN ÖNEN 15.03.1976 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
9 YAHYA AKMAN 07.05.1966 AVUKAT
10 ABDULKERİM GÖK 01.03.1970 ÖĞRETİM ÜYESİ
11 BEKİR EREN 23.04.1977 AVUKAT
12 ZEYNEP MÜJDE SAKAR İŞLETMECİ

ŞIRNAK

1 MEHMET EMİN DİNDAR 01.01.1959 DOKTOR
2 MEHMET TATAR 01.02.1945 İŞ ADAMI
3 NAZAN BİRLİK 01.07.1974 AVUKAT
4 İBRAHİM BAYKAL 04.05.1968 TÜCCAR, ÇİFTÇİ

TEKİRDAĞ

1 TEVFİK ZİYAEDDİN AKBULUT 12.04.1949 EMEKLI VALI
2 ÖZLEM YEMİŞÇİ 30.08.1971 SİGORTA ACENTELİĞİ
3 SAİT YAZI 25.03.1959 MAKİNA MÜHENDİSİ
4 MESTAN ÖZCAN 03.01.1973 ZİRAAT MÜHENDİSİ- İŞLETMECİ
5 MUSTAFA YEL 21.07.1968 VALİ YARDIMCISI-MÜLKİ İDARE AMİRİ
6 HAKAN ŞIK 10.09.1968 KAMU YÖNETİMİ

TOKAT

1 ZEYİD ASLAN 06.08.1965 AVUKAT
2 ŞÜKRÜ AYALAN 01.07.1963 PSİKİYATR
3 DİLEK YÜKSEL 26.05.1977 İKTİSATÇI
4 CELİL GÖÇER 05.04.1970 TIP DOKTORU
5 CÜNEYT ALDEMİR 30.10.1973 DİŞ HEKİMİ

TRABZON

1 FARUK NAFIZ ÖZAK 19.04.1946 İNŞAAT YÜK. MÜH.
2 ERDOĞAN BAYRAKTAR 10.10.1948 İNŞAAT YÜKSEK MÜH.
3 AYDIN BIYIKLIOĞLU 01.01.1954 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ
4 SAFİYE SEYMENOĞLU 03.03.1964 MİMAR
5 YUNUS KARABELA 15.10.1969 UZMAN DOKTOR
6 SALİH CORA 09.07.1981 AVUKAT

TUNCELİ

1 CİHAN AÇIKGÖZ 02.03.1969 İKTİSATÇI
2 BEDRİ AŞAM 05.01.1966 İŞLETME FAKÜLTESİ

UŞAK

1 İSMAİL GÜNEŞ 04.03.1967 KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI
2 MEHMET ALTAY 12.10.1972 AVUKAT
3 HAZİM SESLİ 15.04.1966 İŞADAMI

VAN

1 BURHAN KAYATÜRK 23.08.1970 ELEKTİRİK MÜH.
2 FATİH ÇİFTCİ 06.07.1971 CUMHURİYET SAVCISI
3 MUSTAFA BİLİCİ 01.01.1969 SERBEST MUHASEBECİ
4 GÜLŞEN ORHAN 12.12.1970 ARKEOLOG
5 ZAHİR SOĞANDA 26.02.1968 AVUKAT
6 ABDULAHAT ARVAS 27.10.1969 SANAYİCİ İŞ ADAMI
7 NECAT GÖRENTAŞ 01.07.1964 ÖĞRETİM ÜYESİ
8 HASAN KARADAŞ 25.06.1982 TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT ÖĞRETMENLİĞİ

YALOVA

1 TEMEL COŞKUN 21.08.1956 EMEKLİ BÜROKRAT
2 MUSTAFA PEHLİVAN 01.10.1961 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

YOZGAT

1 BEKİR BOZDAĞ 01.04.1965 SERBEST AVUKAT
2 ERTUĞRUL SOYSAL 03.05.1963 UZMAN HEKİM
3 YUSUF BAŞER 10.04.1965 AVUKAT
4 ABDULKADİR AKGÜL 03.04.1959 TİCARET

ZONGULDAK

1 KÖKSAL TOPTAN 03.01.1943 HUKUKÇU
2 ERCAN CANDAN 06.03.1967 ÖĞRETİM ÜYESİ
3 ÖZCAN ULUPINAR 02.06.1970 DEVREK BELEDİYE BAŞKANI
4 HÜSEYİN YILMAZ 18.12.1966 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5 POLAT TÜRKMEN 01.01.1957 MADEN MÜHENDİSİ

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz