banner

Devlet Bahçeli Abbas Yolcu Dedi

Ana Sayfa » Manşet » Devlet Bahçeli Abbas Yolcu Dedi
Paylaş
Tarih : 10 Haziran 2011 - 19:42

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli son mitingini Demokrasi Meydanı’nda düzenle”di Bahçeli, Recep Tayyip Erdoğan diyor ki ‘bizi millet getirdi, al öyleyse şimdi de seni millet götürüyor. Değerli arkadaşlarım Abbas yolcu, Recep Tayyip Erdoğan gidecek. Yerine Milliyetçi Hareket Partisi Allah’ın izniyle gelecek ve bozkurtun nefesi Recep Tayyip Erdoğan ve yandaşlarının ensesinde olacak” diye konuştu.

MHP olarak kendilerini iktidara hazırladıklarını ifade eden Bahçeli, şunları söyledi: “İktidarımızın kapsamı ve anlamı, toparlanma ve onarım hükümeti olmalıdır, öyle olacaktır. Çünkü bugünkü iktidarın dokuz yıllık tahribatı ancak böyle giderilebilir. Türkiye’de her şey çok farklılaştı, bakın bir referandum yaptılar iki önemli gizli gündemi harekete geçirdiler. Anayasa Mahkemesi ile şimdi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunda gizli gizli oynanan oyunlar sonucunu verdi.

Şimdi bakıyorsunuz, yandaşlarla AKP’lileştirilmiş Yargıtay ve Danıştayda yarım saatte bir tane Başbakan Yardımcısı’nın ne büyük tesadüftür sınıf arkadaşları seçiliyor hep. Konuşurken de diyor ki ‘şu Allah’ın işine bak, verdikçe veriyor’ diyor. Şimdi bu bir söz müdür yani… Bu nasıl bir anlayıştır. Sayın Bülent Arınç bugün böyledir, yarın acaba sınıf arkadaşların sen görevden ayrıldıktan sonra arasan bir tanesini bulabilecek misin?
Çünkü yandaşlaştırıyorsun, AKP’lileştiriyorsun ve Türkiye’de yargının köküne dinamit koyuyorsun. Bu adalet herkese lazımdır, yarın size de lazım olacak, hele hele Yüce Divan’a gidenlerin başvuracağı tek yer adalet olacak. O sebepten dolayı bu sözlerle ayakları yerden kesilmiş, kibir yüklü, ne olduklarına şaşırmış ve ‘Türkiye’yi biz istediğimiz gibi yönetiriz’ anlayışla milleti hor gören, diğer muhalefetleri yok sayan bir zihniyetin, artık yavaş yavaş eşbaşkanı olduğu Ortadoğu’da şu an yıkılan Baas partilerine heveslendiği ortaya çıkıyor. Yarın Baas partisine benzer bir Adalet ve Kalkınma Partisi ortaya çıkarsa hiç şaşırmamak lazımdır.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz