banner

Güne Damga Vuran TWEET?

Ana Sayfa » Haberler » Güne Damga Vuran TWEET?
Paylaş
Tarih : 06 Ocak 2012 - 12:04

İlker Başbuğ’un tutuklanmasının yankıları sürüyor. Umur Talu, Başbuğ’un tutuklanmasına eleştirenlere Menderes’li yanıt verdi..

Dün cumhuriyet tarihinde bir ilk gerçekleşti ve Eski Genelkurmay Başkanı emekli Org. İlker Başbuğ, darbeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı. Geceyi Siliviri cezaevinde geçiren Başbuğ’un tutuklanması sosyal paylaşım sitesi twitter’da büyük yankı buldu.

Televizyonlar ve internet sitelerinde de İlker Başbuğ’un dün cezaevinde gitmeden önce söylediği ‘Türkiye Cumhuriyeti’nin 26. Genelkurmay Başkanı terör örgütü kurmaktan tutuklanmıştır. Taktir Türk milletinindir’ sözleri sürekli konuşuldu, tartışıldı.

Kimileri bu sözler üzerinden tutuklamayı eleştirirken kimileri de savundu. Ancak Habertürk Gazetesi Yazarı Umur Talu’nun twiti gündeme bomba gibi düştü.

Tutuklamayı eleştirenler sürekli İlker Başbuğ’un “Türkiye Cumhuriyeti’nin 26. Genelkurmay Başkanı tutuklanmıştır” sözlerini paylaşıyorlardı. Umur Talu ise Türkiye Cumhuriyeti’ni 13. Başbakanı’nın asıldığını hatırlattı…

13. BAŞBAKAN DA ASILMIŞTI
Talu, ‘26’ıncı Gnk başkanını tutuklayan ülkede 13’üncü başbakan da asılmıştı Onu asanlar ile ona yananlar kısa süre sonra da üç genci birlikte astı’ tweet’ini attı.

İşte o Twitler

 esh_39549.jpg

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz