banner

Selahattin Demirtaş”dan Hayali Sözler

Ana Sayfa » Manşet » Selahattin Demirtaş”dan Hayali Sözler
Paylaş
Tarih : 31 Ağustos 2012 - 13:56

Selahattin Demirtaş’ın hayali sözleri sözde pkk Türkiye toprakların”da 400 kilometre”ye hakkimiş Demirtaş buda sizlerin rüyalar alemindeki hayaliniz olsa gerek değilimi? siz kimsiniz pkk kim 4 çapulcu parçası değilmi? sözde Kürtlerini hakkını savunuyorsunuz, asıl onların başına bela olan sizlersiniz seçimde oy vermeyini tehdit eden? zorla pkk destekicis olmaya zorlayan sizler değilmisiniz eğer sizizin gibi İsrail ve Amerine ayakcıları olmasa Türkiye”de ne Kürt sorunu olur neden dağda gezen 4 çapulcu olur? ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu ülkede hiç bir zaman 1karış toprağını dahi kimseye verilmiceğini biliyorum eğer sizler gerçekten Kürt hakını savunuyorsanız Çocukları dağa çıkarmayın dağdaki çupulcuları indirin İnsan gibi yaşamaya evat edin bu toprak böyle hayaliyle sizler sadece Kürt hakına zarar vermek”den başka bişey yaptığınız yok Demirtaş hayali bırak gerçeklere bak….

 

 

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ”ın Konuyla İlgili Sözleri

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın 400 kilometrelik alanı PKK’nın kontrol ettiği yönündeki sözlerini yalanladı. Demirtaş’ın sözlerini hayal olarak niteleyen Bozdağ, “Demirtaş böyle yalanlarla PKK terör örgütünün propagandasını yapıyor.” dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, ‘2012 Çin-Türkiye İslam Kültür ve Sanat Eserleri Sergisi’ açılışında basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı. Bozdağ bir soru üzerine, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın PKK’nın 400 kilometrelik alanı kontrol ettiği yönündeki sözlerinin değerlendirdi. Demirtaş’ın söylediklerinin iddiadan öte bir yalan olduğunu ifade eden Bozdağ, “Selahattin Demirtaş terör örgütü PKK’nın gerçekleştirmek istediği bir hayali dile getirerek PKK’nın propagandasını yapıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her yerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin egemenliği tamdır. Her yerde devletimiz, hükümetimiz hakimdir. Herhangi bir yer bunun dışında değildir. Kendisi de biliyor, onlar ne çok hayaller kurdular, bütün hayalleri her defasında kabusa döndü. Böyle bir şey hiçbir zaman olmadı olması da mümkün değil. Böyle yalanlarla PKK terör örgütünün propagandasını yapıyorlar.” şeklinde konuştu.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarındaki çelenk krizine ilişkin soruyu da cevaplayan Bekir Bozdağ, “Kurallar hepimiz içindir, kurallara uyarsak ihtilaf çıkmaz. Kurallara aykırı davranıp sonra şikayet etmeyi doğru bulmuyorum. Kurallara hepimizin uyması gerekir.” ifadelerini kullandı.

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz