Seslisayfam Seslisayfam.com akıllı ol

Seslisayfam sitesi Seslisayfam.com şimdi bu site tam bir amele sitesi gibi olmuş değilmi? neden diyecek olursanzı eğer sesli sayfam sitesi adı altında açılan ve ne olduğu belli olmayan kimin eli kimin Götünde belli olmayan bu site”nin sözde sahibi çakal site site gezip kızlara gel Süpermasterlık vereyim sana diye yalvaran sanal Ezik takımların”dan birisi sesli sayfam sitesi sitene user olarak kaç kişi geliyor? hepsi görevli ne yaptınızı sanıyorsunuz siz?  gerçi sesli siteler için”de sizin gibi bir çok Ezik site var ya kardeşim az Delikanlı olsanız Köpek gibi yalvarmak yerine insan olmayı deneseniz değilmi? bu daha iyi olmazmı sence….

 

 

 

 

Sesli sayfam sitesi sahibi 200 tena İnsan varsa siten”de bunların 195 tanesi görevli ve sadece görevi için geliyor sitene değilmi? bunuda eşşek gibi biliyorsun Ulan sitene User gelmiyor be gerizekalı Embesil benim siteme gelip kızlara Karı kılığında buraya gelin size süpermaster”lık verek oda verek ulan nerdeyse Domalıp Göt vereceksinzi ezik takımı Utanmıyorsunuz”da seslisayfam seni sayfa sayfa çevirir, Kalem niyetine başka bişey veririm eline onunla”da yazarsın, Delikanlı gibi iş yapsanız deyecem adamlar helal olsun iş yapmış ama tam bir ezik Takımısınız Görevlilerin yetkisini düşüremiyorsun Toplantı odan”da görev verdiğin adam Reklam atıyor, ve sen bir “MAL” gibi bakıyorsun bumu sizin site anlayışınız peki? yazık koçum bu sanal kimseye kalmaz sanada kalmaz sadece arkan”dan güzel sözler değil küfür yersin sadece bu sana ufak bir uyarı olsun bir daha bunu yazmıcam senin sitene ne reklama adam yolladım ne sitenin adını bilirdim ama bir daha bu Şerefsizliği yaparsanız bende size incaden bir gösteri yaparım ister beni ciddiye al istersen alma seslisayfam sitesi….

Seslisayfam Seslisayfam.com akıllı ol” hakkında 4 yorum

 1. SALİM

  seslisayfam ulan sizde adam olcaksınzı kadın nick girdim hemen özelden girp gel sana görev verek diyen mal takımı yav bunlar hahahaha

  Cevapla
 2. Naz

  yaa banada aynı şey yaptı bu salaklar hepsi abaza mal msn ver sitede görev al iğğğğğğğğğ

  Cevapla
 3. GÜL

  SELAM YA BU SALAKLARI BURAYA YAZDINIZA DEĞİMEZ HAHAHA BENDE GİRDİM AYNI İŞLER BANADA OLDU HHİHİHİHİ

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.