banner

Trafik levhaları ölüme davetiye çıkarıyor

Ana Sayfa » Haberler » Trafik levhaları ölüme davetiye çıkarıyor
Paylaş
Tarih : 06 Ocak 2012 - 12:34

Şehirlerarası yollarda bulunan trafik levhaları tehlike çanları çalıyor. Rüzgarla birlikte devrilmeye hazır olan kilolarca ağırlıktaki levhalar trafik kazalarına davetiye çıkarıyor.

Türkiye’nin En Büyük Şikayet Portalı Şikayetvar’ın “Mobil Belediye Uygulaması” belediyelere ait sorunları dile getirmeye devam ediyor. Gelen şikayetler incelendiğinde sürücüler en fazla yollardaki çukurlar ve trafik levhaları başta olmak üzere trafikte karşılaştıkları sorunlardan dertli.

Karayolu trafik güvenliğinin sağlanması yönünden şehirlerarası yollarda alınacak her türlü tedbirlere karayolu kenarında veya üzerindeki diğer levhalar ve işaretler de girmektedir. Karayolları üzerinde bulunacak trafik işaretleri, levhalar, ışıklar, işaretler, ağaçlar, direkler , çitler ve ihata duvarları sürücüler için büyük tehlike oluşturuyor. Yapıldıktan sonra denetlenmeyen trafik levhaları adete tehlike çanları çalıyor. Şikayet fotoğraflarında da görüldüğü üzere en hafif şiddetteki rüzgardan dahi sallanan hatta eğilen levhalar büyük bir tehlike oluşturuyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

banner

BENZER HABERLER

FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar
FETÖ imamı Kemal Batmaz’ın ifadesine başvuracaklar

ABD’den gelen heyetin Ankara Adliyesi’nde video konferansla FETÖ imam Kemal Batmaz’ın ve bazı FETÖ üyelerinin

Müjde geldi! Yeni hak verildi…
Müjde geldi! Yeni hak verildi…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerinde,

Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi
Tarihinin İlk Kadın Belediye Başkan Adayını Mhp Gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkan adayı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz